BLOG JE OFICIÁLNĚ POZASTAVEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍFestivaly

MOR 13: čtvrtek

1. září 2013 v 13:22 | Fender
-dární!

Ano ano, je to tady, už jdu prudit, ale já si prostě nemůžu pomoct. Mástr (neboli Masters of Rock, což je zdejší nejlepší festival svého druhu - jen tak mimochodem) nám skončil (více než před měsícem, takže tento článek je trochu opožděný, ale copak to vadí?) a já opět přicházím s kraťoučkým shrnutím. Tentokrát vám však nelžu (aspoň v tomhle ne - heh :P), článek bude opravdu krátký (tedy na zdejší poměry ano)!

Jednak mě bolí ruce, abych smolil něco dlouhého, neboť tento skvost píšu po kouskách ve Zlíně vždy po návratu z areálu (a až to budu přepisovat do počítače má bolest prstů jistě nebude o nic méně aktuální a budu se chtít utlouct za tyhle dodatečné průpovídky - jo, to jsem uhád! Navíc to po sobě nemůžu ani přečíst!), ale hlavně jsem si uvědomil, že zbytečně dlouhých článků o MORu tu bylo až až a nebavily ani vás ani mě. Nebudu tedy ani rozvíjet naši cestu do Zlína - proběhla zkrátka v pohodě (až moc, nebyly ani výluky, haleluja). Tomu říkám štěstí, ale aby zapracovalo, když jsme si koupili los, to ne!


No nic, přistoupím k tomu čtvrtku. Nečekal jsem, že by mohl být nějak zvlášť zajímavý nebo něčím výjimečný, těšil jsem se prakticky jen na Arkonu a tu už jsem na Mástru jednou viděl. Snad jen kvůli tomu, že šlo o zahájení, jsme se podívali na FLERET a tehdy jsem si uvědomil, že jsem sakra na svým oblíbeným fesťáku a že to bude výjimečný!

S Flerety jsem si zazpíval, zajuchal (spíš to druhé) a když skončili, prodral jsem se do úplně první lajny, abych si počkal na Arkonu. Nepředstavujte si draní nijak drasticky (jen pár zpřelámaných nohou, vypíchlých očí a utržených prstů, jinak pohodička ... ne to samozřejmě kecám ... nebylo jich jen pár :P). Jenže mezi Fleretem a Arkonou byli ještě TROLLFEST. Říkal jsem si, že když jsem přetrpěl Thin Lizzy kvůli Withinům, zmáknu i opilé trolly. Ve skutečnosti to zas takové trpění nebylo. Pokud někdy pojedete na fest (koukám, že na papíře, z kterýho to přepisuju, mám napsáno "na fet" - na fet prosím nejezděte) a Trollfest tam budou hrát, doporučuji jít se na ně podívat (hlavně podívat ... a nebo si jít zakotlovat ... a koupit si žlutá tykadla), protože tihle týpci převlečení za čmeláky nebo včely (nebo nějaké jiné pruhované bodací bestie) opravdu stojí za to. Moc nevím, jak zní studiově, ale naživo je to masakr (a když na vás hupsne opilej čmelák - jo, jejich basák, nebo co to bylo, si vesele skočil do davu hned vedle mě, ne, nestěžuju si - a nebo jejich opilej fanda, tak je to pak masakr i doslova). Stále mluvíme ale o masakaru v tom nejlepším slova smyslu. Takováhle trollí energie je vážně nejlepší životabudič ... a když zahráli svou úpravu písně Toxic od Britney Spears, začal jsem věřit, že vtipnější skupinu neznám ... Proti ARKONĚ však stále byli slabý odvar.
Máša se tradičně přihnala v liščí kožešině a i když to jejich vystoupení bylo prakticky stejné jako to z roku 2011 (asi, kdo si má ty roky pamatovat), nestačil jsem žasnout. Celkově mě to strhlo víc než předloni (proč asi, protože jsi toho víc znal, ty debile) a nakonec jsem vycházel s vykřičenými hlasivkami a totálně dezorientovaný (ale v tomhle stavu já se z davu vymotávám vždycky).
Ovšem dostal mě jeden zapálený fanda - bezpochyby ten nejskalnější - který po celou dobu hrdě skandoval "Arakona" místo "Arkona" a že je něco špatně si uvědomil až v půlce jejich vystoupení. Proč ne. Když někdo může z Vifin temptejšn udělat Vinin tenktejťn, možný je už všechno ...

O pauzách mezi jednotlivými koncerty jsem se bavil s nějakou bandou z Vrchlabí, která spřádala plány, jak v neděli hodí po Tobiasovi (to je taková fajnovka, která potřebuje keramické WC .. totiž zpěvák Avantasii) plyšového krtka. Šlo o alternativní řešení, protože Avanta neměla podpisovku (ještěže jsem stihnul fajnovkův podpis loni). Plány na to, jak správně hodit krtka, nám tedy zpříjemňovaly dlouhé prostoje (dobře, nejsou zas tak dlouhé, ale rozjetému fanouškovi se nezavděčíte ani nějakými patnácti minutami).

Mástr však prošel jednou drastickou změnou: hlavním sponzorem se stal Radegast. A všechno bylo rázem zelené. Ne že by mi zelená nějak vadila, jde spíš o to, že hlavnímu sponzorovi neustále odevšad pouští reklamy. A Radegastova "poslední kapka" rozhodně není to, na co jsem se těšil. Celý rok jsem cvičil hlasivky, ať si můžu zazpívat Jelínkovo "René, já a Rudolf chodíváme na golf" a ti zrádci to tam ani jednu nezahráli. A v minulých letech to tam vyřvávalo furt. Vím, že je to detail, ale i tak se mi po Reném s Rudolfem nesmírně stýskalo.

No, z areálu jsme se definitivně vypakovali až po PRIMAL FEAR. Popravdě mě bavili asi tolik jako Nightwish. Takže nebavili. Zpěvák má sice relativně dobrý hlas (který neustále trénoval prozpěvováním slov typu "Áááááááhoj" a nebo "pííííííííívo"), ale stejně jako Anette neumí pracovat s davem - a to ani se svými kytaristy, které k sobě neustále přivolýval. Nezdálo se mi, že by je to nějak těšilo. Z písniček jsem znal jen jednu a to ještě takovou utahanou, na kterou se nedalo řádně zapařit. Po Arkoně by mi přišel ale asi každý slabý. Navíc začalo pršet.

Dýl jsme tam nezůstávali, protože jsme vázaní na vlaky .. Dobře, ono by to šlo jet tím dalším, ale vystoupen Leningrad Cowboys bych ani tak neviděl celé ....

Fotky ze čtvrtka nemám ... Arkonu jsem totiž už jednou fotil a nikoho jiného jsem zvěčněného nepotřeboval mít. Celkově jsem fotil méně, protože koncert je rozhodně lepší naživo než skrz hledáček. A navíc mi sekuriťák nedovolil vzít si do areálu zrcadlovku ... ale to je detail ... mně to vůbec nevadí ... Ježiš, to byl ale HAJZL! Jak se opovažuje zakazovat mi tam nosit zrcadlovku. Že prý "je to moc profi", ale že se tam s tím producíroval každý druhý, to už mu bylo jedno, jen já jsem mu nevoněl! Prý profi ... a on na netu určitě pozná, která fotka pochází z jakého foťáku ... No v pátek jsme si na tohohle konkrétního sekuriťáka už dávali bacha a šli jsme kolem jiného - světe div se, tomu zrcadlovka nevadila.

Dobře, nakonec to zas tak krátký není, ale snažil jsem se ... na papíře i to vyšlo na jednu A4, takže to vypadalo krátce ...
Tak tedy zatím zdar!

Moudrost ... ehm ... Sofie!

30. dubna 2013 v 19:31 | Fender
Víte, obvykle se na blog přiženu s chutí cokoliv kritizovat, ale dnes jsem tady s vyloženě dobrou náladu a i to, co mě jindy dohání k nepříčetnosti, mě dnes pobavilo. Jako ty reklamy na hlavní stránce blog.cz na velmi zajímavé a přínosné články obl(í)bených blogerek ... Snad nic mě nezajímá víc než Jaro na fotkách blogerky Ophelie ... nebo vlastně ano: názor Kirsten Axe na muže!

Ale o tom jsem původě psát nechtěl, i když, byť jde o prkotinu, by se to možná mělo řešit (čtěte: Fender hledá špínu, kde není), protože se nám tady ve zjednodušeném podání ukazuje protěžování jisté vsrtvy společnosti. Ale co je tohle vlastně za vrstvu? No, názor si udělejte sami, já už přecházím k tématu ....

Kdysi dávno - tuším, že to byla středa - jsem vyrazil na místní festival se svou drahou přítelkyní ... Pod pojmem místní festival si můžete představit nekvalitní skupiny, nedodržování rozpisu, pseudocelebrity, velmi humorné uvaděče a znuděné antifanoušky. Anti, potože slovo fanoušek je na ty povaleče moc honosné! A tento skvost dostal jméno Sofie - jako moudrost ... Sofie se baví.


To první, co mě při přečtení jména festivalu napadlo, byla přehlídka bulharského umění, ale byl jsem si jist, že o nic tak průkopnického nepůjde, protože jsme malé město bez větších zájmů (ale asi jsme vášniví včelaři, když si primátor chce na radnici zřídit včelín) a navíc se festival odehrával v areálu zdejší univerzity, což už mohlo samo o sobě naznačovat, že by to mohlo mít spojitost s moudrostí ... ale zase, znám naše město ... proto jsem váhal.

Asi nejvíce mě lákaly přednášky, které však končily v hodinu, v jakou jsme tam dorazili - stěra. Ale jelikož nikdo ani nebyl schopný upřesnit jejich témata a rozpis (vím jen cosi o archeologii a ta mě zrovna neláká), zase tolik nelituji.

Že JU není jiný svět, ale svět obývaný lidmi, kteří taky vzešli ze škol, jaké navštěvuji já a mí - bohužel - známí, bylo poznat prakticky okamžitě, neboť hned před knihovnou se usadila parta neandrtálců (ano, měli neadrtálecké kostýmy - inu atrakce) a spolu s nimi parta ožralů (za bílého dne!!Na univerzitě!!), kteří se svým chováním však od pralidí příliš nelišili ... Na louce mezi knihovnou a Bobíkem pak měli vedle sebe vzniknout Hyde Park a stan, v jehož bezpečí měl započít svou přednášku kuchař Škoda. Ale jelikož to všechno organizovali naši (tím "naši" myslím obyčejné mladé lidi z města, ba co hůř, studenty univerzity), nacpal se Hyde Park do Škodova stanu, který byl ještě ke všemu vystavěn úplně jinde, než bylo v plánu. Náplní Hyde Parku tak místo diskuze bylo zpívání, diskutování o chlastu a přesouvání stanu. V naději, že se třeba za hodinu stav Hyde Parku zlepší, jsme odešli zevlovat k hlavnímu pódiu, kde bylo pusto prázdno. Tedy, lidí tam bylo dost, ale všichni byli namačkaní buďto pod stany, kde se prodávalo občerstvení (čtěte pivo), nebo po stranách u stolečků (no co, byly tam slunečníky) a nebo dokonce úplně vzadu u vstupu (a u odpaďáků). Zkrátka - před pódiem nebyla ani noha (sem tam se tam mihnul podplacený kameraman). Jo, je pravda, že skupina Sandwitch asi zrovna nepatří k tomu nejlepšímu, co zdejší scéna může nabídnout, ale bylo mi jich líto. Já, kdybych vystupoval se skupinou na festu a nikdo mě nepřišel podpořit, asi bych s tím seknul, ale to už je ta má povaha.

V půlce Sandwitch jsme se zvedli a "utekli" zpátky na louku, abychom vyhledali azyl u Hyde Parku ... ale i když už byl stan na svém místě, původní Hyde Park byl rozpuštěn a ve stanu začínal čarovat Škoda ve své improvizované kuchyni. Jelikož na nás nevyzbyla ochutnávka, odšourali jsme se zpět k pódiu, abychom "zapařili" na No Crapes. Neznám sice výkvět české scény, ale No Crapes jsem si pár dní předem pouštěl, abych měl aspoň trochu představu, do čeho jdeme. A nezněli kupodivu tak špatně ... tak špatně jako Sandwitch.

Na No Crapes mé pařmenské srdce už tolik netrpělo, neboť se pomalu začínal utvářet i kotel ... kotlík ... kotýleček ... Dobře, byl tam jeden člověk. Jeden jediný fanoušek stál oddaně u zábran před pódiem a nábožně sledoval skupinu. Brzy se k němu přidala ještě nějaká jiná fanynka, čímž všechny asi naprosto šokovala, neboť zatímco o jednom člověku se dá snadno říkat, že je podplacený, dva fanoušci se už zpochybňují hůř. Nakonec jsme se - díky mému neustálému remcání - ke dvěma statečným připojili i my, čímž jsme zajistili skupině čtyřčlenný kotel, aneb největší úspěch až do večerních Vees, kdy se k pódiu, pravda, nahrnul skoro celý kampus. Ale to jsme my zrovna odcházeli na další příjemnou procházku po areálu, protože nejsme příznivci trapné, komerční, okopírované hudby ... dobrá, možná na tom No Crapes nebyli hudebně o moc líp, ale tam jsme platili aspoň za hrdiny (a nebo za trapáky??), když jsme to ve čtyřech lidech rozjížděli do rytmů písně "Empty Feeling".


Toto je fotka pravděpodobně z vystoupení Petting Zoo, kteří sice naživo nebyli tak nudní jako studiově, ale zase byli o dost neposlouchatelnější ... vyfotil jsem je a pak jsme zamířili na procházku, které nám vlastně zachraňovali večer, protože jiná náplň - díky rozpuštěnému a vypuštěnému Hyde Parku a předčasně ukončeným přednáškám - než poslech nesehraných skupin, nebyla.

I tak se mi tam ale líbilo ... Ano, možná vám to tak z mé kritiky nepřijde, ale to bych nebyl já, kdybych na všem nevytáhl jen to negativní. Faktem je, že atmosféra tam byla fajnová, ale především jsem tam nebyl sám, což taky udělá hodně ... Navíc jsme zjistili, jak obejít různé vyhlášky EU, a heslo do elektronické knihovny JU, ale psssst!

Eckstein s vámi.

Masters of Rock 2012: 4. den, 15.7., FOTKY

24. července 2012 v 22:31 | Fender
Neděle ... poslední den. Skončilo nám to nějak rychle, co říkáte? I když vám mé zaMOŘování tolik rychle asi zase neutíkalo. V tomhle článku jsou však už jen fotky ... a poslední vzpomínky ...

... na rodinu ...
... a skupiny ...

Masters of Rock 2012: 4. den, neděle

23. července 2012 v 20:00 | Fender
Zatímco sobota byla opravdu narvaná, v neděli jsem chtěl zachytit jen jednu skupinu: Arch Enemy. A jelikož jejich autogramiáda začínala v šest (což znamenalo čekání u Prosperity od čtyř), měli jsme do zhruba těch tří (než nám jel vlak) čas ... tedy jsem založil díky blízkému Rossmanovi novou tradici: mástrovské kupování kartáčku na zuby. Vloni jsem si ho musel koupit, protože jsem si ho zapomněl doma, letos mi už jen přišel hold nechutný, tak to chtělo změnu ... Ale to je asi každému jedno, jak jsem zabíjel čas, zatímco na Ronnie James Dio stage hráli Mistake, Salamandra, Škwor, Skyforger a Doga.

... Hell, Tiamat, Gotthard, Paul Di'Anno, Arch Enemy, Sabaton

Masters of Rock 2012: 2. a 3. den 13.-14.7., FOTKY

21. července 2012 v 23:27 | Fender
Víte, jak je těžké napsat článek, když u toho sledujete Hvězdné války? Velmi těžké ... mám v hlavě jen myšlenky na světelné meče, Darth Vadera ... což mě přivádí k myšlence, že vlastně už od dětství se lidem vtloukává do hlavy "Ti v černém jsou vždy zlí". Dobrá, Hvězdné války možná nejsou úplně pro děti ... ale co Skeleton z Ptáka ohniváka? Záporňáci jsou vždy v černém .. jen Rowlingová v pátém dílu Pottera dokázala odkrýt pravé zlo ... v růžovém ... Ano, mám na mysli Umbridgeovou. Ale co tím sleduji? Většina malých dívek si říká, že chce být jako tou hodnou princeznou ... ve světlých šatech, se světlými vlasy, bojující proti temné straně. Kdo by se chtěl atky přidat k té temné straně, jestliže v pohádkách její příslušníci vždy zahynou .. a vždy jsou to zloduši, kterým tu smrt všichni přejí! A co pak chudáci metalisti? Jsou pro okolí těmi zápornými Skeletony, Voldemorty, Darth Vadery, Saurony ... a z Umbridgeových jsou rázem zase princezny ...

No nic ... jen jsem se tak zase zamyslel nad předsudky ... přijde mi to hloupé.

Pojďme k fotkám ...

Masters of Rock 2012: 2. a 3. den, pátek a sobota

20. července 2012 v 14:53 | Fender
Rozhodl jsem se spojit dva dny dohromady ... nejen, aby vám to pak rychleji utíkalo, ale hlavně proto, že v pátek se nic tak zásadního nedělo.

Vždy se najde nějaký den, který je možno úplně vypustit. Loni taková byla sobota, kdy jsme do areálu jeli někdy v deset ráno na Schmitzera, ale hned při Visions of Atlantis jsme zase odjeli zpět do Zlína ... a zašli jsme do kina na Harryho Pottera. Dva dny po premiéře. Letos, kdyby v pátek nebyla autogramiáda Edguy, bychom se bezpochyby stavili v kině znovu ... ale autogramiáda byla, takže vás mohu zaMOŘit i vyprávěním o pátku ...

ZakázanÝ Ovoce, Ribozyme, Suicidal Angels, Vitacit, Visací Zámek, Sirenia, Freedom Call, Exodus, Unisonic, Edguy, Pain, Lady Kate, Odium, Sebastien, Milkin the Goatmachine, Citron, Kissin' Dynamite, Arakain + Lucie Bílá, Firewind, Korpiklani, Stratovarius, Nightwish, Deathstars

Masters of Rock 2012: 1. den 12.7., FOTKY A VIDEA

19. července 2012 v 16:07 | Fender
Právě sleduji Óčko (slovo "sleduji" berte s nadsázkou - mám to tu pro podbarvení) a hned, co tam jakási dívka prohlásila v Mixxxéru, že poslouchá všechno, začalo se mi chtít brečet. Všechno? To asi těžko ... chtěla říct všechnny sračky, ale budiž... jestliže opravdu poslouchá Takatu a do toho i Epicu, neberu jí to ... muhaha, vsadím se že by o Epice byla schopná prohlásit, že jde o ženský rod od eposu ...

Ale proč vám svým rozhořčením kazím článek už od začátku? To opravdu netuším ... možná čekám, že pak ještě s větší radostí uvítáte fotky, které vám přináším přímo z jámy MORové.

Pravdou je, že jsem ale ani nečekal, že můj předchozí článek, který na zpestření obsahoval jen čtyři animace, získá tolik čtenářů. Jsem vděčný nejen všem, kteří se tím prokousali, ale i těm, kteří se mnou souhlasí s upálením kuřáků ... tedy těch bezohledných kuřáků, kterým nestačí k životu zapalovat si v soukromí, ale musí ten ostudný čin spáchat i v chumlu největším!

Ale pojďme k těm fotkám ... okecávání už tu bylo až moc.

Masters of Rock 2012: 1. den, čtvrtek

18. července 2012 v 17:40 | Fender

Tak jsem se jednoho krásného dne zadíval na fotky Saltatio Mortis a zjistil jsem, že by z nich šly udělat pěkné animace ... No a proč ne?


Legendy se vrací, Saltatio Mortis, The Sorrow, Horkýže Slíže, Kamelot, Thin Lizzy, Within Temptation, Bloodbound

Masters of Rock 2011 7/7 - fotografie

2. srpna 2011 v 7:00 | Fender
Až z toho pomalu mrazí, že už se blížíme konci ... co blížíme, tohle je konec! Už vás více nebudu otravovat svými nečitelně dlouhými články, už vám nebudu vnucovat své ankety, kterým nikdo nerozumí, už více neuvidíte fotky z Mástru ... už nebude nic.

Ale než přejdu k fotkám ze čtvrtého dne a připravím vás psychicky na to, co váš čeká, chtěl bych se vám všem omluvit za to, že nejsem zrovna nejaktivnější co se odpovědí na komentáře týče. Až do konce června jsem to mohl úspěšně svádět na školu, ale co teď ...? Víte, pravda je, že zase tolik zaměstnaný nejsem - ano, vydá to hodně energie napsat jeden článek a ještě víc energie to vydá, když do toho článku dávám fotky za pomoci nové galerie (už třetí článek, kdy si na ni stěžuji, rekord!), ale přeci jen bych vám nějaký ten čas vyhranit mohl, takhle to vypadá, že si prostě jedu s články podle svého rozpisu a na nikoho nehledím. Ale tak to není, mně vaše komentáře baví a zajímají - pokud jsou k věci. Nicméně dnes už vám asi přeci jen neodpovím ... a ani zítra ... a ani pozítří ... odjíždím do Křemže, dnes - v pondělí - balím a zítra už mě tu neuvidíte. Vlastně uvidíte tento článek, přednastavuji ho na úterý, ale je to jediný článek, který v době mé nepřítomnosti přibyde.

A teď k Mástru, vás to možná tak nebere, ale já chci ty fotky mít konečně zkrku!

Masters of Rock 2011 6/7 - fotografie

1. srpna 2011 v 11:00 | Fender
Tento článek začínám psát v neděli, přesně v šest večer. Píši to sem jen tak pro zajímavost, abych věděl, na jak dlouho to zase bude. Ono přidávat fotky bylo vždy zdlouhavé, ale nikdy předtím neměla ta hloupá galerie aspoň vliv na internet celkově. Teď mi to tu spadává každou chvíli! Myslím, že nakonec tento článek přednastavím a přednastavím i ten poslední, protože v úterý odjíždím do Křemže. Na dlouho! Ani nevíte, jak se mi bude stýskat!
Ale teď k tomu, co v šestém Mástr-článku najdete ...

Masters of Rock 2011 5/7 - fotografie

31. července 2011 v 12:24 | Fender
Včerejšek jsem bohužel blogu věnovat nemohl, protože k nám přijel taťka. Rád jsem ho zase viděl, od té doby, co má tu novou práci, k nám jezdí tak jednou za čtrnáct dní, ale stále je to lepší, než kdyby jen seděl doma a práci neměl vůbec.

Každopádně zpět k článku ... není zdaleka poslední, jak jsem si myslel. Rozhodl jsem se totiž, že i fotky rozdělím do více částí (mé vyprávění tedy nebude mít pět, ale sedm částí), protože je jich tolik, že by se mi do jednoho zkrátka nevešly. Loni jsem fotil výrazně méně, to je tím, že jsem měl kameru, ale když ji letos nepovolili, musel jsem si vystačit s jedním ubohým Samsungem, kterým jsem vyfotil, jak mi Nat radila, úplně vše jako vyšinutý Japonec.

Takže co váš čeká ...

Masters of Rock 2011 4/7

29. července 2011 v 22:39 | Fender
Varování: tento článek je doopravdy opět velice dlouhý a nejspíš vyčerpávající. Pokud jej nechcete číst, věnujete se alespoň anketě.

Tak přicházím s posledním článkem o Mástru, už přibydou jen fotky a nejspíš nějaké doplňující informace o tom, jak proběhla cesta domů. Toto je čistě článek jen a jen o neděli a jelikož se toho v neděli dělo dost, je můj článek zase hodně nabitý.

Masters of Rock 2011 3/7

28. července 2011 v 21:43 | Fender
Jsem v pořádku, žiji a hlava se mi už nemotá. Karma se uklidnila, ale nahnala nám tedy strach, to vám povím! Celý den jsem jen větral a větral, mamka měla zase nervy a já popravdě taky.
Pro ty, kteří nebyli v obraze, Karma je plynový ohřívač vody. Naše štěstí bylo, že nesmrděla plynem, ale spalinami. No, to také moc dobré nebylo, jak jsem to tak slyšel, měli jsme vážně pořádné štěstí! Už jsme měli být tak stokrát mrtví.

Ale nemysleme negativně ... tentokrát se odlehčujícím článkem stal samotný Mástr-článek. Oproti předchozímu článku je rozhodně odlehčující. Je pozitivní. Tedy téměř ... Když jsem dopisoval konec (ne úplný konec, to před hovnem), chtělo se mi brečet (nechtělo, ale chtěl jsem, aby se mi chtělo brečet, přijdu si totiž tak necitlivý ...)

Masters of Rock 2011 2/7

27. července 2011 v 21:13 | Fender
Byl jste někdo včera u Maglaiz na oslavě-neoslavě druhých narozenin jejího blogu? Dala tam tři úkoly a já už se chvástal, jaké úžasné řešení jednoho z nich jsem vymyslel. Ale nebyla to pravda. Jak jsem se tak chlubil svým dokonalým plánem, donutilo mě to doopravdy se nad tím zamyslet. A nevím, jestli jsem to měl dělat! Úplně jsem se zasekl a začal přemýšlet nad tím, jak to všechno bylo hloupé, jak jsem byl hloupý a jak špatná byla všechna má rozhodnutí! Nedokázal jsem se pak ani doopravdy zapojit ... a to mě mrzí. Spíš mě to štve. Hlodá mě svědomí. Jsem rozladěný. Neměl bych tolik přemýšlet.

Pojďmě na MoR, chce to kalbu na žal ... !!!

Masters of Rock 2011 1/7

25. července 2011 v 22:07 | Fender
Předpokládejme, že vše bude mít pět částí.

VAROVÁNÍ: TENTO ČLÁNEK JE EXTRÉMNĚ DLOUHÝ, VYČERPÁVAJÍCÍ A ZDLOUHAVĚ POPSANÝ
 
 

Reklama