BLOG JE OFICIÁLNĚ POZASTAVEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ30. září v Římě (1. den 1/2)

30. října 2010 v 17:57 | Fender |  Fotografie
   Tak přicházím opět s fotkami z Říma.. Tentokrát opravdu s prvním dnem.. trochu nelogicky jsem začal druhým dnem a tak vám nyní přináším to, co předcházelo 1. říjnu. ;) Ovšem většinu fotek z prvního dne mám ve foťáku, jenže tam nyní nejsou baterky a proč bych se měl obtěžovat s tím, abych si je zašel koupit, že? Takže začnu fotografiemi z mobilu.. jako ostatně i v prvním říjnu. ;)

   Největšími lákadly samozřejmě jsou Foro Romano, Svatopetrské náměstí (Vatikán), Colosseum, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské schody a Andělský hrad s Andělským mostem (a spoustu dalších, samozřejmě..). Colosseum jsem vám přinesl ve článku o druhém dni a ani dnes vás o "hlavní atrakce" neochudím.. ;)

Před Pantheonem

   Pantheon je pozoruhodná stavba s kruhovitou dírou ve stropě. Říkáte si, co je na tom proboha zvláštního? Takovou ďuru můžu do stropu vyvrtat taky! Jenomže Pantheon se stal raritou právě tím, že do něj neprší a nesněží.. divil bych se, kdyby na podlahu Pantheonu vůbec něco dopadlo.
   Všechny fotky z této zvláštní budovy, kde funguje tlak jinak, než kdekoliv jinde, mám na foťáku.. ovšem dočkáte se jich, nebojte. ;) Na mobilu mám ovšem fotografie z "náměstí", které se nacházelo před touto stavbou. A i tam se objevily zajímavé věci..

   Určitě jste všichni viděli někdy Asterixe a Obelixe nebo aspoň četli komixy.. a vybavujete si ty Římany? Ty našnořené vojáky, proti kterým bojovali udatní Galové? Když jsme došli před Pantheon, tak jsme si chvíli jako v bitvě u galské vesnice připadal.. a hádejte proč?
Říman
Říman
   Ano, je to neuvěřitelné, ale v Římě byli Římani!
Budova za tímto Římanem, která je obehnaná lešením a působí tak velice odpudivě, je však onen výše zmiňovaný Pantheon. No a jak už se dalo také čekat, tak na schodišti vedoucím do Pantheonu vysedávalo už tradičně několik žebrajících lidí.

Hatatitla!
  
  Určitě jste všichni poznali, že další část naší malé kapitolky jménem "Před Pantheonem", bude o koních. Jak jste to mohli vydedukovat? Snadno - už jen podle toho zvolání, které uvádí tuto část. Já nevím, jak se "Hatatitla" píše, ale tuším, že všichni rozumíte. ;)

Kůň
Kůň
   Na druhé straně od Římana stáli, připraveni táhnout vůz, koně. Docela pohodlná atrakce barvy kaštanů z Orvieta. :D Nicméně na samotný Pantheon to nemělo.. :(

Poslední část..
Před Pantheonem
    Na této fotografii vidíte opět Římana ve stínu, který vrhá na toto náměstíčko samotný Pantheon. V pozadí také vidíte sloup, který se tyčí nad malou kašnou s křišťálovou vodou.. upozorňuji předem, že sloupů si v dnešním článku užijete také dost.. ;)

Fontana di Trevi

   Fontana di Trevi je další z lákadel. Nádherná voda a nádherné sochy.. údajně ráj na zemi (v Římě spíše jeden z mnoha rájů..). Fontana di Trevi se stala motivem mnoha uměleckých děl, jak jsem zjistil a také se vyskytuje hned po Svatopetrském náměstí nejčastěji na pohlednicích.
   A já vám ji nyní přináším!
Fontána di Trevi
Fontána di Trevi
   Jak můžete vidět, Fontána je vskutku v obležení turistů a jde ji jen velice těko zachytit, aniž byste tam měli bandu čumilů z Vietnamu.

   Přiložím jakousi fotografii, kterou jsem nefotil já, ovšem bylo by fajn, kdybyste měli představu o tom, jak vypadá Fontána zepředu..
Treviho Fontána v noci

Sv. Xavier

   Nemyslete si, že povolím a dám vám sem nějakou svoji fotku.. jde čistě jen o schodu jmen. ;) :D
Při procházce rozpáleným Římem jsme prošli nespočet kostelů, jejichž jména si ani v nejmenším nevybavím, ale byl jeden, jehož jméno (sice ne celé, ale to nejpodstatnější..) my v hlavě uvízlo.
Kostel sv. Xaviera
   Je to poněkud rozmazanější, ale to nejdůležitější stejně teprve přijde...

Francis Xavier
   Cedule na jedněch dveřích. Předpokládám, že "Sunday Mass" znamená "nedělní mše". Je vskutku veliká pocta pro mě, že v kostele mého jmenovce se káže v angličtině.. ale s ruštinou by zabodovali víc! :D

Obelisky

   Když jsme se toulali po Vatikáu, vždycky jsme měli slezinu u "obelisku", který vévodil Svatopetrskému náměstí. Dlouho spousta mých spolužáků neměla ponětí, co takový "obelisk" znamená a já vám nyní přináším dva nádherné kousky, které jsem blejsknul neskutečně blízko sebe kdesi u zastávky. :D Zvláštní místo pro takový minaret, že? Jenže Římani cpou tyto obry kamkoliv můžou, takže mě to ani nepřekvapovalo.. takovýchto soupů bylo u jedné zastávky v Římě daleko víc jak v celém Londýně.
Sloup
Sloup
   Jeden z těchto sloupů se nacházel vskutku nedaleko Španělských schodů a druhý byl spíše u noblesní uličky, kde se nacházeli sídla samých obchodů typu Prada a Guchi a jiných blbostí, které mě naprosto nezajímají..
   Ale přistupme k tomu prvnímu sloupu a Španělským schodům..

Španělské schody

Španělské schody jsou velkým lákadlem a myslím, že o nich už slyšel každý.. našli se však i takoví mrkvoni, kteří netušili, že jsou v Římě.
Španělky
Španělky
Ano, další z lákadel v obležení turistů. Narozdíl od vech těch ostatních my neměli tu čest sednout si na posvátné Španělské schody. Ale popravdě při tom, jak na ně pražilo slunce, jsme po tom ani netoužili. ;)

No a závěrem ke Španělským schodům - noční fotografie (opět z netu pro porovnání.. je vůbec možné, že jde o ty samé schody?)
Španělské schody
   
   No a závěrem poslední část:
Budova, jejíž jméno si nepamatuji

   Jak už víte, jsou místa, jejichž jména se mi vytratila z hlavy, ale myslím, že na kráse jim to vůbec neubírá, naopak možná trochu přidává na mystičnosti..
Budova
Budova - detail štítu
   Myslím, že jde o budovu, která vévodila malému náměstí, které bylo kryto budovami pouze ze dvou stran a nacházelo se za Pantheonem. Podobně jako Trafalgar v Anglii, bylo toto "náměstí" oblíbené mezi holuby. :D Ale budovy tam byly přesto pěkné.. ;)
  
   To je pro dnešek vše, přeji krásný den. ;) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | 30. října 2010 v 18:04 | Reagovat

Xavieeeeer!! Poď na skype!! Prosííím!! :D

2 Sayuri Sayuri | 30. října 2010 v 18:13 | Reagovat

*Smrk* A ja som si myslela, že fakt dáš nejakú svoju fotku.. síce mi bolo čudné, že si dal sv. , ale tak.. môže sa stať :D
asi som to už spomínala milioon krát, ale naozaj pekne fotíš ;)
ako sa vlastne máš?? :)
ja som prežila cintoríny.. chápeš to?? :D s pesničkami sa tuším všetko dá prekonať xD

nom , čakám ťa na skype.. :/ :D *netrpezlivo klepká nechtami o noťas*

3 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 30. října 2010 v 19:16 | Reagovat

as si pořídím skype co ty na to?:-D LOL asík ju ;-) krásné fotečky a zdej do vyhledávače textury a najde ti jich hafec zlato ;-)

4 Lexi Lexi | Web | 30. října 2010 v 19:44 | Reagovat

...:D...fííha...ja naozaj neverím vlastným očiam...ty si naozaj napísal!!...*tancuje oslavné tance a pripadá si ako debil*...:D...
...neboj si aj naďalej naše Sb o to sa báť nemusíš..aj keď som mala niekedy stavy, že som myslela, že roztrieskam komp, lebo sa mi nezobrazila nová odpoveď, ktorú som tam chcela vidieť, po času som sa ukľudnila...rozdýchala som to a povedala si, že na teba nemá zmysel tlačiť, zbytočne by som si ťa pohnevala a počkám si až sám prilezieš :D...:D...
...tvoje ospravedlnenie sa samozrejme prijíma s obrovským úsmevom na mojej tvári, ktorý sa tam objavil presne to mesiaci čo som ti odpisovala...presne pred mesiacom bol ten úsmev tiež taký veľký...ok ucha k uchu...:D...
...och ty nás máš fakt rád??...:D...
...no ani si nemal kritizovať...ako keby si nepoznal blog,cz...furt keď kopírujem do článku nenahodí mi tam niektoré slová, akoby tam ani vôbec neboli...už fakt neviem či si mám počať...a potom si tie chyby všimnem neskoro...no proste...
...hej viem, že máš rád cintoríny a tajomné veci...:D...ty moja mŕtvola...:D....
...no neviem či to vedia všetci...možno to vedia al nevedia to ohodnotiť v posratom komentári....čo som komu urobila, že musím žobrať o komentáre k poviedku, ktorú nepíšem pre seba?...
...:D..no môžeš presne 3x hádať kto do pekla to je...:D...myslím, že keď si spomenieš čo píšem mohlo by ti to dôjsť...:D...s tou matkou som to ani vopred neplánovala....rozhodne ani neviem ako to bude dlhá poviedka...to ani pán Boh nevie...:D...ten tupý policajt...ach bože pri tej časti som sa sama chechtala keď som to písala lebo som si spomenula na slovenských policajtov a ich výkony...:D...som rada, že sa ti to páči...idem písať ďalej...:D..

5 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 30. října 2010 v 19:54 | Reagovat

ježiši kuju zlato a pořídím ale jen kvůli tobě ;-):-)

6 Lily Addams Lily Addams | Web | 30. října 2010 v 20:48 | Reagovat

Hezké :-) A máš docela zabijácky dlouhé články :-D

7 Miška* Miška* | Web | 30. října 2010 v 21:23 | Reagovat

wow užasné fotky řím je dokonalý

8 beatricia beatricia | Web | 30. října 2010 v 22:41 | Reagovat

Moc ti děkuji za návštěvu a za supersuper komentář. Cítím pocit pýchy. Fotky Říma jsou báječné. Velice mě těší vtipné konstatování, že v Římě jsou Římané. ♠○○☺♦♦♦☺○○♠
P.S. Tvorba mých tzv. smajlíků mi dá více práce, než sám komentář. Používám dostupné klávesy a chci něco vyjádřit pro adresáta, tak o tom musím přemýšlet a dělat si návrhy. Hezkou neděli!
♫♫♫***♥(•_•)♥***♫♫♫

9 Miška* Miška* | Web | 30. října 2010 v 23:24 | Reagovat

no ja jsem sprosta jak dlaždič no horor je vlk je to na nově nj kamoska se stretla s dalsima holkaka a chcou mi pry udelat neco velkeho docela se bojim ale taky musim vymyslet co chystaji.no diky taky preju dobrou noc

10 ♣Alenka♣ ♣Alenka♣ | Web | 30. října 2010 v 23:29 | Reagovat

máš super blog

11 Miška* Miška* | Web | 30. října 2010 v 23:41 | Reagovat

ja to mam taky zaple ale nic moc nuda
tedkom stahuju horor paranormal activity 2 ukazky jsem videla a fakt se bojim jak neco videla jsem ukazku 2 sekundu a infarkt jsem malem mela zitra se na to radsi dívam

12 ♣Alenka♣ ♣Alenka♣ | Web | 30. října 2010 v 23:43 | Reagovat

Ono to byl kdysi blog moji starší sestry,ale pak s blogem zkončila (teď má svůj teprve druhý blog o upírech :D http://twilight666.blog.cz)
a já si její blog vzala :D a taky každý má rád něco jiného,takže je to jasný :D

13 Miška* Miška* | Web | 30. října 2010 v 23:57 | Reagovat

je to husty ja k neco ta jednicka dvojka je horsi se bojim :D:D jinak tvoji sb maji stesti ze maji tebe ,protoze se umis vyjadrovat k článku a pekne se rozepises:)

14 ♣Alenka♣ ♣Alenka♣ | Web | 30. října 2010 v 23:58 | Reagovat

Ne moje vyroba to není,animace neumím.Ráda bych je chtěla tvořit,ale nemám na to program v čem se to vyrábí....

15 PatusQa- neviem aké meno :D PatusQa- neviem aké meno :D | Web | 31. října 2010 v 0:03 | Reagovat

:) ani ja tie horoy nemusím :D
a paranormal activity..uff..toje niečo brutáálne hrozné xD

16 •MiNiLaDý°PaťUšQá• •MiNiLaDý°PaťUšQá• | Web | 31. října 2010 v 11:17 | Reagovat

Ahojky =)
No takže ja som ten horor ešte nevidela
ale je to určite hnusné niektorý hovoria že je Paranormal oničom a niektorý že je úžasný a zároveň dosť strašidelný.Ale tak ja neviem..no ja osobne si myslím že je to brutálny horor pretože spolužiak my o tom rozprával ked som sním sedela :) On miluje horory a už ich asi aj 50 videl =D...

No Ďakujem so mvelmi rada :) aj ty máš super design velmi zaujímavý a lubia sa mi tie popísky modré:-)
Ďakujm ešte raz :-)

17 Elísek Elísek | Web | 31. října 2010 v 11:35 | Reagovat

nj, Dincie má všechny krásné. Já se o voňavky taky moc nezjímám, ale když někam letíme a čekáme na letišti, tak skočíme do nějaké té parfumérie. Více mě ale zajímají šperky s diamanty :)
   Máš hezké fotky a kometáře k nim. V římě jsem nebyla, ale ptaří k místům, které bych ráda navštívila.

18 •MiNiLaDý°PaťUšQá• •MiNiLaDý°PaťUšQá• | Web | 31. října 2010 v 11:42 | Reagovat

No on strašne miluje horoy môj spolužiak :D ale ja ich nemôžem lebo by som sa bála 1 rok aj viac =DD
:-D ja už som jeden horo videla a to my už stačilo :D už radšej nechcem videť žiadny :D
uff :-) neni zač:-) ja tiež Dˇakuje velmi za pochválenie =)..

no takže si pozrieš Paranormal? x)

19 °°Slečna Paťušká°° °°Slečna Paťušká°° | Web | 31. října 2010 v 11:57 | Reagovat

Jéé ty sa učíš na gitare? šikovný :-) to ťa musí velmi baviť :-)
No ešte som zabudla o tej Lady GaGe :D áno ona už neviem kolkáty album má ona ich už dosť vydala :D ja mám gagu velmi rada je super speváčku,výborný hlas má :-) len sa mi nepáči :D ale štýlovo sa oblika to je perfektné :-)
Ahaa :) ahaaaa ;D to musel byt tiež dobrý horor :D ale ja by som si Paranormal tiež pozrela ale tak kurci nemôžem budem sa báť :D
Škoda že Eleni ešte neni online dojde asi poobede ale ja tu nebudem ideme páliť sviečky na hroby:-)

No tak vela ludí chvália design ale kamoška mi ho robila :-) má krásnu grafiku :-)

PS: idem obedovať papaa zatial:)))))

20 Elísek Elísek | Web | 31. října 2010 v 12:03 | Reagovat

jj to znám, byla jsem v Paříži a kdybych si měla projít všechny památky tak tam jsem měsíc. ;)
Když jsem letěla poprvý, tak jsem byla hodinu nalepená na skle a pozorovala letdala, jak přistávájí nebo stratujou. Jenže když už to vidíš po šestý, tak se radši deš někam zašít. ;) :D

21 Elísek Elísek | Web | 31. října 2010 v 12:35 | Reagovat

létání se mi děsně líbí, taky mám strach, že to spadne nebo něco jinýho, ale neodradí mě to... jediný, čeho se bojim, je přistání a odlepení se ze země...:(

22 Lexi Lexi | Web | 31. října 2010 v 13:18 | Reagovat

..no ja si ešte počkám na ďalšie fotky a potom ti poviem, že to je dokonalé...:D...vždy som milovala Rím a Taliansko...:D...no a teraz k tvojmu komentáru...

...ty skúsiš zase mesiac abstinovať a ťa naozaj pojdem nájsť a "zabiť ťa" v tej kabínke...:D...

...no moja trpezlivosť prešla po dvoch týždňoch...aj som rozmýšľala, že ti neodpíšem ale to sa proste nedá...inak keď už sme pri tom...prečo si sa mi neozval na skype??..tam som bola a ty si tam párkrát bol zároveň so mnou...??...takže prečo??...:D :D :D...
...no ver, že by som písala aj v nemčine keby som bola taká...:D...nemám problém spísať ti tu zoznam nadávok ale nemám chuť aby ma niekto nahlásil a tak...:D...
...diabolský plán to zrovna nie je ale môžme tomu tak hovoriť...neviem či si na kolenách ale to je jedno a nevynadám ti...možno ťa tým potrestám viac ako keby som ti mala nadávať...:D..

...och chlapče tak to si si posral teda...nemal si napísať, že nás nemáš rád, že to bolo iba tak....nebudem sa s tebou srať a vezmem to bičom...:D :D :D :D :D...si za??...

...neznášam systém na blogu...čistý trapas celé toto...no tak snáď sa na mňa nehneváš, Pán Spisovateľ, že to, že nie som taká dobrá a nevšimla som si to...:D...

...nežesni príliš dlho...všetko raz odíde...a vyprchá...

...no sú ľudia, ktorých nebaví čítanie ako aké...ja som tiež kedysi neznášala čítať ale potom som začala čítať poviedky o twilighte za čo sa hanbím../každý musíme nejako začať/...a tak som vlastne začala aj písať...a potom som sa dostala vďaka Vičky v TH a potom k twincestu, ktorý je teraz mojím všetkým...a tým, že čítam poviedky sa vlastne zdokonaľujem a všímam si veci, čo si bežne čitateľ nevšíma...:D...a nevšimne...:D :D...
...no ja napríklad už nedokážem prečítať žiadnu hetero poviedku o TH...teda iba jednu od mojej dobrej kamošky...tá poviedka je fakt dobrá...ale nie je to twincest...nie som taká "vzrušená" keď to čítam...:D..twincest je twincest...

...hej to poznám...ale rozhodne to nie je Paul Stanley...:D...aspoň, že vieš kto by to teoreticky mohol byť...:D....

...no tak tomu začni veriť...slovenská polícia, ktorá 7 rokov hľadá mafiána, ktorý behá po slobode po slovensku...to vypovedá o ich kvalite...slováci sa zrejme riadia heslom kvantita nie kvalita...:D...

23 Miška* Miška* | Web | 31. října 2010 v 13:50 | Reagovat

ahoj v pooho no ted se jdu divat na ukazky drž palce jinak se po......a taky po ukazkach se jdu divat na dvojku mam ji stahlou včera se spustil sam od sebe horor ja myslela,že budu mít infarkt.Jo jinak promin ja chvalím všechny jsem taková no to spíše jsem ráda já že mám takové SB jaké mám a jsem na ně pyšná

PS:taky se omlouvám,že první věty jsou beh háčku vůbec nejsem zvyklá psát s něma jen mě to bavi divný že??

24 turbany turbany | Web | 31. října 2010 v 14:11 | Reagovat

Mas na mem blogu diplom :))

25 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 31. října 2010 v 15:52 | Reagovat

děkuju že mi fandíš ;-)

26 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 31. října 2010 v 15:59 | Reagovat

reaguju na elíska na ten koment u ní do paříže tě vezmu ;-) stejně se tam chci vrátit bo byla překrásná jediné místo které mě v cizině vzalo za srdce a Ženeva taky hl. to muzeum tam by se ti líbilo ;-) a lítání dost nepříjemné fíha až to aj bolí brr ale moje mamka měla vždy problémy s ušima a jí nic jenže ona taky od vzletu do přistání spala tak  to taky třeba nepostřehla bo jí ten tlak nic nedělal O_O ale i ájíček měla stejný problém s přistáním

27 Elísek Elísek | Web | 31. října 2010 v 16:36 | Reagovat

jj uši mi taky zaléhají, taky že si beru hromadu bonbónů, to trochu pomáhá...:)

28 Metal Violet Metal Violet | Web | 31. října 2010 v 17:56 | Reagovat

Heey Xaviere, to nevadí x))) Já už totiž vim, jak vypadáš :-):-D

29 supablogisss supablogisss | Web | 31. října 2010 v 19:00 | Reagovat

ahoj s lidma ze třídy si píšu zase pořád na fb..jinak taky  chci jít na jinou školu ale ještě nevim.Jo a stim že pak každý začne hulit máš pravdu u nás už polovina třídy :-(

30 supablogisss supablogisss | Web | 31. října 2010 v 19:05 | Reagovat

a díky za koment a za rady :-) doufám že pomůžou

31 Sayuri Sayuri | 31. října 2010 v 19:10 | Reagovat

Xavieeeeeer?? O.o :D ak si tu, tak chod na skypeeee :D

32 Krasivija Krasivija | Web | 31. října 2010 v 20:37 | Reagovat

Pěkné fotky.

33 turbany turbany | Web | 31. října 2010 v 21:10 | Reagovat

Dekuju moc a nemas zac :)) :D

34 Labanda © Labanda © | Web | 31. října 2010 v 21:57 | Reagovat

kuju za pochvalu, ale lítat je krásný ej aj já i když vim, co mě při vzletu a víc při přistání čeká pokaždý se těšim hl. na ten let a ájíček to má stejné a to se lítání bála když letěla tak prvně se mnou a z ní začali být nervozní i ti co už dávno lítali ale ona jim dávala jak se klepala klepali jí i knoflíky o sebe mno děs a hrůza tak ses nikdy snad nebál ničeho ani ty ;-) a ej ty procházky mno a kdy že si ten výlet naplánujeme? ;-) :-D

35 GaGaGiRl* GaGaGiRl* | E-mail | Web | 31. října 2010 v 21:59 | Reagovat

Wow užasné sú!UInak ako sa máš?Už som tu dlho nebola :) A pekný haloween :**

36 Labanda © Labanda © | Web | 31. října 2010 v 22:41 | Reagovat

krásné sníčky i tobě a snad zítra už stáhnu ten skype ;-) :-)a krásný? fíha si budu myslet ;-)

37 Labanda © Labanda © | Web | 1. listopadu 2010 v 7:09 | Reagovat

fíha dobré ráno zlato a kuju moc za pochvalu a povzbuzení doufám, že i majitelka bude stejného názoru, jako ty ;-) a dneska až se vrátím z pracáku ho stáhnu ju ;-) pak ti písnu jak mě najdeš ;-) :-) tak krásný den zatím pa

38 Elísek Elísek | Web | 1. listopadu 2010 v 14:24 | Reagovat

nemaš zač ;) tam taky dávaj ale takové mrňavé a každýmu jeden,....mě to nestačí. Nejlepší jsou BON PARI  ale já beru mentosky..;)

39 ladymarsi ladymarsi | Web | 1. listopadu 2010 v 15:13 | Reagovat

O čem mas blog ty ?? o nejkayhc upirech ?? jaaj trapas :D

40 supablogisss supablogisss | Web | 1. listopadu 2010 v 15:16 | Reagovat

ahoj jak ses dneska měl ?já ani moc ne rano mi bylo strašně blbě ...Ave škole jsem se strašně nudila ...a co ty ??

41 ladymarsi ladymarsi | Web | 1. listopadu 2010 v 16:04 | Reagovat

Dekuji :D co bych pro sve navstevniky neudelala :D

42 ladymarsi ladymarsi | Web | 1. listopadu 2010 v 16:17 | Reagovat

Opravdu snazim se vyhovet vsem..:))
I tem jako jsi ty..kteri muj blog nemaji moc radi..ale blog mam teprve mesic tak pochicuju rady a navrhy :))
Tvuj nazor beru jako pohled na muj blog od kluka a proto se budu snazit se zlepsit :))

43 Lily Addams Lily Addams | Web | 1. listopadu 2010 v 17:36 | Reagovat

Při slově historie se mi vybaví také třeba upalování "čarodějnic" a mnoho dalšího :-D Já se divím, že se Ti chce psát takové dlouhé články :-D

44 Teryii - ♥SB♥ Teryii - ♥SB♥ | Web | 1. listopadu 2010 v 20:14 | Reagovat

Ahojky.. :-)
Ako sa máš? Ja som nebola dlhšie na blogu pretože som bola preč.. Cestovala som s rodičmi a so segrou po Slovensku :-D
Bolo to super.. A čo ty?? Na blogu je k tejto téme niečo bližšie.. Príď sa pozrieť keď chceš.. :-P
Tvoja Teryii ;-)

P.S.: krásne fotky :D

45 Labanda © Labanda © | Web | 1. listopadu 2010 v 21:32 | Reagovat

mně bombony ani žvejky nepomohly ale víš co pomohlo? schovala jsem si tvář a měla pusu úplně do kořán jako kdybych křičela :-D

46 Labanda © Labanda © | Web | 2. listopadu 2010 v 9:13 | Reagovat

zlato LabandasJana ale pozor je tam i labandas ale to je moje staré a já si bohužel nepamatuji heslo i když bych na něj přišla používala jsem dohromady jen  4 a pamatuji si je ale tak mám holt nové to je možná aj lepší ;-) jen zlato pokaždý mi písni na blog skype to stačí a když tam budu přihlásim se já jináč to nějak zapínat nebudu bo mi to bude trochem asík spomalovat pc :-( a krásný den zlatíčko jsem ráda že ses stavil ;-)

47 Teryii - ♥SB♥ Teryii - ♥SB♥ | Web | 2. listopadu 2010 v 11:14 | Reagovat

Ahoj :D
Áno, bolo tam krásne.. Veď Tatry sú nádherne biele v zime :-)
Slovensko má čo ponúknuť :-P
A diky za pochvalu dessu.. :-)
Mne sa neuveriteľne páči.. Keby som mala blog o Vampire Diaries tak by som si ho hneď nastavila :D
Fakt sa mi podaril.. A to som nepotrebovala Photoshop.. Mám len PhotoFilter :D:D Taká starota ale je spoľahlivý.. :-D
Tak sa maj :-)
Teryii ♥

48 LUCINA twoja SBéééé LUCINA twoja SBéééé | Web | 2. listopadu 2010 v 11:24 | Reagovat

dobré fotky, je to tam fakt pekné, krásna architektúra :)
(tie tvoje cestopisy xDDD)

49 supablogisss supablogisss | Web | 2. listopadu 2010 v 19:39 | Reagovat

ahoj jak se máš ,,já moc dobře ne jsem nemocná tak ahoj :-)

50 supablogisss supablogisss | Web | 3. listopadu 2010 v 9:31 | Reagovat

ahoj taky přeju dobrý ráno,ale něc nechápu ty vstáváš v šest :-D...díky za rady snad pomůžou :-D a jak se máš ty ? :-)

51 supablogisss supablogisss | Web | 3. listopadu 2010 v 9:35 | Reagovat

no bramborkama se asi cpát nebudu :-D strašně mě bolí v krku a to do sebe pořát cpu septoleten a piju čaj ach jo :-)

52 supablogisss supablogisss | Web | 3. listopadu 2010 v 19:46 | Reagovat

tak to bych já takle brzo vstávat nemohla:-D ,,to já mám barák u školy ale někdy je to trochu depka koukat z okna přímo na školu ,,,,no jinak ten septolen nepomáhá a to jsem na něj už závislá měla jsem desett -dvanác za den :-D no jinak ještě zítra doma a pak do školy abych všechno stihla :-(tak ahoj

53 supablogisss supablogisss | Web | 3. listopadu 2010 v 20:13 | Reagovat

takypřeju hezkej večer :-) no jo právě se nám rozbili dva počítače (máme 4)hrůza tak ahoj musim mám serial :-)

54 supablogisss supablogisss | Web | 4. listopadu 2010 v 9:38 | Reagovat

ahoj :-D jj sme no abych ti to vysvětlila máme dvě notebooky a dvě počítače a jeden počítač je tátův ,druhej ségry ,jeden notebook měl být mámi ale je spíš můj :-D no a ten malej notebook má být taky táty no ted vlastně nefunguje jen jeden :-)ale, jinak tak bohatý nejsme máme přece vědčí byt ale stejně muim mít pokoj se ségrou :-(.....no v pátek do školy musim rodiče chtěj :-(a jak se máš ...ahoj

55 Petra Petra | Web | 4. listopadu 2010 v 19:07 | Reagovat

Ty jo, mazácký... Krásný fotky :) Muselo to bejt bezva :)

56 Teryii - ♥SB♥ Teryii - ♥SB♥ | Web | 4. listopadu 2010 v 20:28 | Reagovat

ahooj.. :-)
ako sa máš?? :D
my sa máme fajn.. máme nový dess a v utorok máme komparo .. :D
tie veci nejdú spolu k sebe ale to nevadí :D také komplikované je to :D
tak dúfam že sa prídeš pozrieť :-)
Teryii ♥

57 Alex (& Mitchie) Alex (& Mitchie) | Web | 5. listopadu 2010 v 21:46 | Reagovat

Nič nové, stále závidím. Dokonca živý Riman, no pche.
Hej, Sunday Mass je nedeľná omša :D Môžeš byť hrdý, že je kostol,čo sa volá ako ty :D Nestretli ste nejaký kostol svätého Alexa? :D
Tie obelisky vyzerajú tak strašne egyptsky ako ten v Londýne, aj v Paríži sme taký stretli... nepáčia sa mi 8)
Ktoré námestie nie je holubami obľúbené ? :D Možno to u nás v dedine :D
No ale každopádne krásne fotky <3 a ZÁVIDÍM! :D

58 vintage bridal gowns vintage bridal gowns | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 19:22 | Reagovat

I was searching bing and came across this great article. I'll be sure to bookmark it!
http://www.movedress.com/cocktail-dress-function-occasion.html

59 Terrywhoma Terrywhoma | E-mail | Web | 11. září 2017 v 9:00 | Reagovat

На нашем портале мы предлагаем громадный выбор роз. Варианты букетов роз вы сможете увидеть и заказать нужный букет у нас в каталоге. <a href=https://roses.kh.ua/uk/>кур'єрська доставка квітів</a>.  У нас вы сможете купить недорогие цветы в Харькове с доставкой. Ещё с помощью нашего ресурса вы имеете послать букет роз через Интернет с помощью быстрой доставки курьером.

Мы реализуем классические и оригинальные букеты роз разных оттенков и видов, букеты для свадеб, а также подарки и сладости к цветам. У нас трудятся только талантливые сотрудники, которые оригинально оформят любой заказ для доставки цветов по Харькову и остальным большим городам региона. <a href=https://roses.kh.ua/uk/buketi>шикарний букет</a>. У нас очень недорогие и красивые розы в Харькове! Наши букеты роз с доставкой по Харькову очень популярны.

Наши опытные и профессиональные сотрудники смогут в короткий срок доставить заказанные цветы в Харькове или по области в не зависимости от места расположения адресата и времени суток. <a href=https://roses.kh.ua/uk/buketi/vesilni-buketi>маленький букет нареченої</a>. Приобрести букет роз или несколько цветов с доставкой по городу и области вы можете как по телефонам, указанным у нас на сайте, так и оставив заявку на покупку с доставкой. Наши менеджеры уточнят все нюансы по заказу и отправят его по нужному адресату в самый короткий срок.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama