BLOG JE OFICIÁLNĚ POZASTAVEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ1. říjen v Římě (2. den 1/2)

21. října 2010 v 22:43 | Fender |  Fotografie
Krásný večer přeji všem po dlouhé době. Vím, že jsem byl zatraceně dlouho nečinný, ani nevíte, jak mě to mrzí. Nejspíš si všichni myslíte, že už na vás seru (s odpuštěním), ale skutečnost je taková, že si najdu jen málo času na pár komentářů, natož na pořádný článek. A ani tento článek nebude takový, jaký jsem si ho původně představoval.
Hodím vám sem konečně fotky z Říma, ovšem zatím jen první říjen focený mobilem.. pak první říjen z pohledu foťáku, a pak stejný proces s druhým, třetím a čtvrtým..

Začnu takovým odreagováním - fotkou jménem "Bella je bestie". Tento poetický název vznikl zkomolením nádherného italského výrazu pro "Krásku a zvíře", což je film, který plánují uvést italská kina. A my bezvěrci jsme z takového dramatu udělali takovou frašku.. ovšem nebyl to zdaleka jediný billboard, který nás na naší dlouhé pouti zaujal.. ovšem "Žužíci" (což vám ještě dlouho neobjasním) jsou jiná kapitola. ;)
Bella je Bestie
Na fotografii také vidíte překrásný Benderův růžovoučký foťáček, po kterém ze srdce toužím. Ale dost té ironie.. abych vám přiblížil celou situaci a 1. říjen vůbec, tak začnu asi takto:
1. říjen byl druhým dnem, který jsme v Itálii strávili. Ptáte se proč nezačínám jako každý normální člověk od prvního dne? No.. měl jsem to v plánu, ovšem já pako nevyspělé jsem se rozhodl natahat dopočítače nejdříve fotky z mobilu (na můj Sony Ericsson jsem vskutku hrdý.. je jako já - neustále vybitý a blbě vidí do dálky), kde ovšem nemám fotky z prvního dne, což jsem ale nevěděl. :D Takže se k prvnímu dni někdy vrátím.. ;)
Tato cesta, při které jsme potkali tento nádherný billboard (nemám rád slovo billboard, budu tomu říkat velkoobraz :D).. takže cesta, při které jsme potkali (několikrát) tento velkoobraz vedla na známé poutní místo, které nikdo z nás/vás nezná a tak jsem to ve své skromné galerii nazval prostě "Sloupy".

SLOUPY

Sloupy 1
Možná jste už pochopili, proč tomu říkám sloupy. Vskutku si nevybavuji, jak se toto skvostné místo jmenovalo, ale co si vybavuji dobře je, že uvnitř bylo jakési prazvláštní improvizované muzeum.
Sloupy 2
Tu máte detail štítu/vchodu a nějaké skupinky čumějících Vietnamců. Vybavuji, že místo, ze kterého jsem toto fotil, byl ubohý předražený stánek se suvenýrama stojící mezi stromy, u kterých žebraly dvě ženy. Zážitek k nezaplacení.. Tedy vlastně spíše k zaplacení, když to promyslím. :D
Sloupy 3
Detail sloupů, podle kterých dostal název i celý výjev. ;) Docela mi tam vadí ten sloup, ale já už jsem zvyklý z Mástru, že mi do záběru lezou nějaké tyče (nejlépe s kamerou na konci).
Sloupy 4
A takto to vypadalo uvnitř. Tedy, samozřejmě to nebyl úplný vnitřek.. takhle to vypadalo mezi sloupy. ;) V těch dveřích na konci myslím také byly nějaké exponáty.

A naše cesta pokračovala dál. Po zhlédnutí jsme nasedli do autobusu, který byl pohodlný asi stejně jako MHD a vyjeli jsme do Rajské zahrady.
Popravdě nevím, jestli to šlo takto po sobě.. ale v Rajské zahradě jsme byli. ;)

RAJSKÁ ZAHRADA

Ani nevím, jestli se to doopravdy jmenovalo Rajská zahrada. Říkala tomu tak naše průvodkyně, ale dobře víte, že ta je asi tak věrohodná jako náš školník Slípka, který nerozezná hasák od libely.
Rajská zahrada fungovala také jako muzeum. Ale narozdíl od ostatních míst mi to tam přišlo alespoň něčím jiné..
Rajská zahrada
Rajská zahrada
Detail střechy - Rajská zahrada
Rajská zahrada

 Pod sochou ležela na zemi kašnička se studenou vodou plná peněz. Naší třídě tehdy při pohledy na třpytící se mince začal šrotovat mozek rychleji jak při písemce z fyziky.. každý tehdy plánoval něco jiného a mezitím, co všichni bezradně čučeli na dno, já ukradl tento snímek.
Rajská zahrada
Nevím už, kdo se první sehnul k hladině, ale vím, že to byla Diana, kdo vytáhl ven ty největší poklady.. ale upozorňuji, že jen proto, abychom si je mohli nafotit. ;)
ČSSR - Rajská zahrada
Český peníz z roku 1975, starej padesáťák, polskej i ruskej peníz.. to jsou poklady (a bylo jich i mnohem víc), které se dají naleznout v italských kašnách. ;)
Padesáťák a polský peníz
Ruský peníz

 A naše cesta pokračovala dál.. V autobuse bylo tradičně nedýchatelno a my spřádali plány na zabití řidičů, jelikož se opovážili vyjet bez funkční klimatizace. Po dlouhém čekání v zácpě jsme ovšem přišli na to, že za to může průvodkyně - jako za všechno, co se posralo.
Pochybná kruhová kaplička se sloupy focená z busu
Pochybná kruhová kaplička se sloupy focená z busu se sochou
Tentokrát jsme měli namířeno do jakéhosi opactví, kde mniši prodávali jejich vlastní léčivé výrobky (koupil jsem bonbóny, ale popravdě nemám tu odvahu na to, vyzkoušet je :D). Nebylo to tam špatné, ale cesta byla zdlouhavá a mě se pozvolna vybíjela MP4ka, takže jsem v tichosti obdivoval krásy Itálie, u kterých jsme se vždycky zasekli v nějaké ze zácp. Mezi ně patřila i ta rotunda na fotkách, které najdete o něco výše. ;)
Nyní už k samotnému opactví.. ;)

OPACTVÍ

V opactví bylo několik budov, které byly doslova nakupené na sobě, ale nejzajímavější z nich byla asi tato:
Opactví
 A detail toho zajímavého nápisu, kterému všichni rozumí..
Opactví

ZŘÍCENINY

Jak originální název, když jde o Itálii. Toto slovo by se hodilo jako nadpis skoro pro všechna místa, která jsme navštívili, ale já tak nazval právě tento výjev. Jde o zříceniny jakéhosi kostela (no, ten kostel je trochu vedle, ale jde o jedinou věc, která mi z toho utkvěla v hlavě), který vám ukážu na další fotce..
Zříceniny focené z busu
Zříceniny s věží kostela
Ty jejich stromy mě opravdu fascinují.. prvně jsem byl v Itálii někdy v roce 2002 a už tehdy jsem se do nich zamiloval.. Ale zpět od mých pubertálních výjevů, ve kterých vyznávám lásku italským stromům. Přistoupím nyní k věci, na kterou jsme se my těšili nejvíc a na kterou se vy určitě také těšíte nejvíc...

COLOSSEUM

Příjezd ke Colosseu, k té monstruózní bestii!
Colosseo - Italská pýcha
Colosseo
Když jsme konečně vylezli z busu a zjistili, že než se podíváme dovnitř, budeme mít zdlouhavý rozchod, o který výjmečně nikdo nestál..
Colosseo
Pěkný pohled, což? Na rušnou silnici a na plot, který hyzdí tu monumentálnost, kolem které je obehnaný..
No naštěstí mám i pár fotek, které jsou poněkud.. lepší, dalo by se říct
Colosseo
Colosseo
Colosseo
Colosseo
S Colosseeem se s vámi loučím. Dnes už mi to nemyslí a myslím, že další mé komentáře by tudíž dopadly katastrofálně.. můj současný stav vypovídá o tom, co všechno jsem dneska zažil: fyziku (psali jsme test, na který nám učitelka nejdřívv slíbila 30 minut a pak si při rozdávání papírů stanovila podmínku, že musíme opravdu pilně pracovat a možná pak nám dá celou hodinu, jenže v půlce rozdávání jí doplo, že neokopírovala dost písemek, takže ylo i míň než těch 30 minut. Nejvíce mě však deptala vzpomínka na předchozí fyziku, kdy jsme si to procvičovali a já seděl vedle ŠT-maniaka, který celou dobu říkal "Nesnížím se ke kalkulačce..", zatímco já se sral s jedním vzorečkem! :D). Budu pokračovat ve výčtu toho, co jsme dnes zažil, i když to nikoho nezajímá, takže to vezmu ve zkratce: čeština (neboli hodina se zatracenou feministkou, která navíc nedovoluje při svých hodinách jakékoliv svobodné myšlení, tudíž potlačuje naše názory a my se stáváme zaostalejšími!), tělocvik (posilování rukou a jakási týmová hra, kterou jsem našemu družstvu totálně zmrzvil) a Jak jsem poznal vaši matku (po tom už by byl vygumovaný každý!)

Takže přeji dobrou noc a závěrem se všem omlouvám, že dlouho neodpovídám na komentáře a dneska nenastane žádná změna, jelikož už se nesnesitelně těším do postele k Milanovi. :D

(Milan=megadlouhý černožlutý plyšový had)
 Dobrou noc!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | Web | 22. října 2010 v 11:14 | Reagovat

jeej!! konečne si sa ozval xD :D ale ja nie som tiež činná xD :D nom, niekedy si to prečítam, teraz ponáhlam, som na pc v škole xD :D ni nič, zatial bye :) a bud na skype!! :D :D :D :D

2 k!kker* k!kker* | E-mail | Web | 22. října 2010 v 14:28 | Reagovat

pěkné fotky...
PS: a já jsem ten retard, nebo nedočkavý retard?

3 Máří Máří | Web | 22. října 2010 v 17:09 | Reagovat

bezva..:D konečně někdo uznal, že jsem cvok (ale stejně..to vdávání mě nějak chytlo..už to máš spočítaný:D) =D no ale abys věděl, tak navzdory tomu, že zatim píšu jen všema pěti :-D tak se ale na klávesnici nedívám :D heč =D a všema deseti se naučíš, tak to neobdivuj a užívej si, Že to ještě nemusíš umět..:d je to otrava celej půlrok psát jenom 'kajak, půl kila paprik, půlka kapra, kajak, půl kila paprik, půlka kapra..' a pořát dokola...už mě z toho docela slušně hrabe :-D :-D
have a nice day too ;))

4 Sayuri Sayuri | Web | 22. října 2010 v 17:30 | Reagovat

hehe :D to je pravda, fakt je v poslednej dobe vela ludí nečinných xD ale ja to v najbližšej dobe ani nehodlám zmeniť, blog ma už nebaví a len niekedy kuknem nejaké iné blogy xD :D
nooo, tak mi požičaj tvoju fantáziu!! :D ale nie, robím si srandu ;)
vraj sebec xD ale nie, moj xavierko neni sebec :D heh.. už robím jak moja mama xD :D ale faaakt!! :D
nooo.. jeden čas sme nemohli, ale to sme mali takého učitela šupáka xD teraz je tu nejaký nový, s ktorým sa nám známkuje technická a ten nám dáva do koloniek "odpoved" za 1 a to nič nerobíme, len sedíme na PC :D
heh.. ja mám takú učitelku, že to nemôžem ani len zakašlať na hodine, lebo ma zbuzeruje ... -.- :D no, ale som rada, že si sa ozval aspon teraz :P xD :D

5 Lily Addams Lily Addams | Web | 22. října 2010 v 17:38 | Reagovat

Ty fotky jsou hezké :-) ale nejela bych tam...

6 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 22. října 2010 v 18:02 | Reagovat

:-D ej s tím školníkem jsi mi připomněl mě :-D strejda chtěl podat sikovky a zeptal se mě jak se jmenujou ty kleště s kulatým zahlým koncem aa já na něj Hever, hasák :-D než mě opravil na sikovky :-D :-D kuju moc za pochvalu a krásné fotenky zlato -) ty mince jednou budou mít nesmírnou hodnotu ;-)

7 lucy13 lucy13 | Web | 22. října 2010 v 18:27 | Reagovat

hezu phota,
Samara kterou protáhli komínem? Tak to se povedlo :D :D :D

8 Dincie Dincie | Web | 22. října 2010 v 19:11 | Reagovat

:-D Nejvíce se mi líbil ten Milan! :D To se ti zase povedl bezvadný závěr. Už jsem si toho všimla dřív, že dáváš na závěr vždycky nějakou tu třešničku! :-) Určitě nejenom proto, aby jsi nás všechny zase přilákal příště...:-D Z fotek na mě dýchá historie (rozhodně tím nemyslím tvůj foťák....:D) a mají své neopakovatelné kouzlo. To už možná foťákem a tvojí rukou bude. Colosseum v jemném mlžném oparu a s mrakama nad hlavou působí fantasticky. To je určitě zážitek k nezaplacení! :-) ...Což mě přivádí zpátky na myšlenku těch dvou žebraček a je mi líto, že jsi je nevyfotil místo jedněch sloupů...:D Zříceniny mě taky zaujaly. Jak málo stačí a všechny pozůstatky po existenci člověka jsou pryč...úplně chápu, že se ti líbí italské stromy, jsou rozhodně lepší než palmy! :-D Rajská zahrada je opravdu rajskou. Nedivím se, že jste hledali v kašně a ty staré peníze mě dostaly! :-D Kdo ví, kdo je tam kdy hodil...a naházeli jste tam taky něco nebo jste jenom vybírali? :D :-D :-D Ono...jako není to špatný suvenýr z Itálie...hned po kaštanech! :-D Staré české peníze z Itálie...to si nepřiveze každý! :-D :D :D (Tím ovšem nechci jakkoliv zhazovat nebo znevažovat kaštany, které mi přišly jako perfektní nápad)...
Nápisu v opatství taky samozřejmě rozumím...:-D
Podle fotek se autobus od MHD lišil alespoň modrýma záclonkama proti slunci...:D Ty v MHD nenajdeš! :-D Alespoň u nás určitě ne! :D

9 Dincie Dincie | Web | 22. října 2010 v 19:29 | Reagovat

:-) A...teď se vyjádřím k tvému komentáři...:-) Rozhodně jsem to nemyslela tak, že by mi vadily délky tvých komentářů. Je tomu právě naopak - konec-konců já je píšu taky dlouhé, důkaz je nade mnou....:-D Myslela jsem to tak, že jsi to tak krásně rozepsal, že mě to bude těšit minimálně do 5. kapitoly (ty máš ty 5 rád, že?)...
S požádáním o ruku jsi mě opět dostal! :D Ale proč ne, že? Tak. Svatba bude u vás, jo? My máme početné příbuzenstvo a všichni by přijeli...:-D :D :-D Tím tě ale nechci odradit, neboj, ušetříme, nepozveme nikoho od vás...:-D :D :-D A na líbánky do Itálie...že bych okoukla to Colosseum? :-D Tak. Teď jsem tě při nejmenším pěkně vyděsila, takže můžeme pokračovat dál v odpovídání...
Mno...pokud je ta kadeřnická podkova to co si myslím, tak si to na tobě fakt neumím představit, i když nevím, jak vypadáš...ale to ti do svatby doroste! :-D Teď jsi mi dal zase podnět k přemýšlení. O zkrácení jsem už taky uvažovala, čistě ze změny, ale nakonec jsem se rozhodla pro smírčí řešení - postupný sestřih po ramena...:-D Teď už mi to dorostlo, ale nevadí, alespoň mi v blízkých mrazech nebude zima...
Každopádně ta "baba" musí být zajímavá paní...tvůj vražedný výraz bych chtěla vidět! Doufám, že jí alespoň vypadaly z rukou nůžky! :-D Na černo? A smím se zeptat jaká byla původní? Když bude ta svatba, tak ať mám jasno...:-D
No jo no...zmiň se před holkou o žádání o ruku a už se jí nezbavíš...:-D :D :-D

10 Pepi*** Pepi*** | Web | 22. října 2010 v 20:18 | Reagovat

Nazdáreeeeeek :-]]]

Tak až mi řekneš jak se doopravdy jmenuješ ty ;-) ne tak dobře... Doopravdy se Josefína,Pepi ani nijak tak samozřejmě nejmenuju :) Sem pokřtěná po prapratetě Josefína ale to je druhé jméno a to je celkem fuk =-] normálně jsem Petra... :-))

Nevlastní mamku bych ti přála :) :D teda en tu krásnou... ale lesbickou mamku ne takže nic :) :D

No a když se k Vám dostanu... Víš co,moc velké naděje si nedávám ;-) :D Nejsem na tom zrovna moc skvěle :)

A k tvému článku...  dlouho si nenapsal článek,to je pravda ale ani já nepřidávám poctivě :D vím jaké to je... a rozohodně bys neměl psát z donucení ;-)

nejvíc mě zaujala asi Rajská zahrada :D fakt krásná :D :)

a jestli to teda během roku zavedeš ... to vítání či co to je s tou tabulí :P tak se těším :D:D:D:D:D:D Ale pochybuju :)

No a představíš...to je jasné :D :P

11 Vendy Vendy | Web | 22. října 2010 v 21:02 | Reagovat

Parádní fotografie. Máš dobrý pohled. Vtipné komentáře ke každé prohlídce. Také nevím, jak se ono sloupoví jmenuje, ale mohla tam být dobrá kolonáda. A v Rajských zahradách si dokážu představit přešlechtěné patricije, jak se tam procházejí, rozmlouvají o kultuře, umění a sportu a užívají dne. Asi nejpovedenější fotky jsou Zříceniny. (Mně se aspoń nejvíc líbí...)

12 Vendy Vendy | 22. října 2010 v 21:07 | Reagovat

P.S. Milan mě taky dostal... :-)

13 Maggie Maggie | Web | 22. října 2010 v 23:07 | Reagovat

hele Fendříku,co zejtra to kino? žužíci?

14 Kathy Kathy | Web | 23. října 2010 v 8:32 | Reagovat

Ahoj broučku ;) pojď na skype ;) Please ;) pokecáme. ;) začíná mě užírat že tady nejsi xD ;) prosím pojď na skype ;) prosím....

15 Greeny Greeny | Web | 23. října 2010 v 9:45 | Reagovat

Ahoj, no, tk nejdřív k článku..:-D Jak to vidím, tak sis to nejspíš užil, i když jsem koukala jen na fotky, ale nečetla jsem tvoje psaní, promin :D Ale tak fotky jsou hezký :-D No a ted..

Jsem byla teda n uvidni strance a jak tak koukám, tak jsi z Budějc, já taky!:D Twe ten svět je malej :D Ja jsem na tvuj blog narazila tk, že jsem si pročítsla naky svý články a byl tam tvůj komentář k tomu, jak Greeni nemohli hrát letos v Itálii, pamatuješ? Kvůli tomu počasí :D No.. nic, asi melu strašný kraviny a neni to k članku, tk čus Budějčane!:D

16 Greeny Greeny | Web | 23. října 2010 v 10:34 | Reagovat

:D Jj, poslouchám ho, ne všechno, co jsem poslouchala jsem měla na blogu, měla jsem tam jen věci s GD, jsem se pred par mesici rozhodla tam narvat i ostatní oblíbený... Asi před rokem bo kdy, tam ještě rubriky s Mansonem a ostatníma byla, a pak jsem to zas smazala...
A jinak ten tvuj komentář... Mám to najít?:D Mě se nechce :D Ale nebylo to nejiteligentnější(napsala jsem to dobře?:D) ale neřeš, ja pišu samy sračky :D

17 Greeny Greeny | Web | 23. října 2010 v 10:35 | Reagovat

haha,, blbej odkaz na web XD Ted ut dobry..:D

18 Weruška Weruška | Web | 23. října 2010 v 10:42 | Reagovat

xD .. Musím říct, že tvůj komentář na můj design mě opravdu rozesmál xD ... Ale děkuji =) ...
Co se týče té návštěvnosti, tak se nemusíš vůbec omlouvat =) Když se tu tak koukám, tak vidím, že sám máš dost jiných starostí ;)

Nejvíc se mi líbí fotky Colossea =)
Že Milan xD ... Kdyby jsi viděl, jak mi vyjelo obočí vzhůru, když jsem si to přečetla xD Ale had to vše vysvětlil xDDD.

19 Metal Violet Metal Violet | Web | 23. října 2010 v 11:08 | Reagovat

Pěkný fotky, akorát tam někdo schází...ty xD

20 Pepi*** Pepi*** | Web | 23. října 2010 v 14:58 | Reagovat

No počkat počkat... ty se fakt jenuješ vlastním jménem Xavier ? To se mi nějak nezdá... =-) ale ok..

Jo,mě se moje jméno docela líbí ale když mi někdo říká přímo Petro - šílím :D

pokřtěná...jo... ale ...  doo kostela nechodím :D:D:D a nevím-je to podle mě k ničemu =)

já taky nepíšu z donucení =) to už radši nepíšu vůbec =)

těší mě,předsedo :D

21 Krasivija Krasivija | Web | 23. října 2010 v 16:07 | Reagovat

Pěkné fotky.

22 Elisabett2 Elisabett2 | Web | 23. října 2010 v 20:29 | Reagovat

Má klávesnice je právě celá poslintaná! Já chci do Itálie!

23 Lily Addams Lily Addams | Web | 24. října 2010 v 11:10 | Reagovat

Jak získal ten hrad jméno doopravdy, to nevím...

24 (Alex &) Mitchie (Alex &) Mitchie | Web | 24. října 2010 v 11:13 | Reagovat

Ja neverím, aký si ty... tvorivý! :D "Je ako ja, furt vybitý a blbo vidí do diaľky", či ako to bolo, proste... obdivujem ťa, naozaj :D
A to múzeum je krásne *-*
Áááá, Koloseum!!! Síce, máš pravdu, to s tým plotom nič moc, ale tie fotky ďalšie ti fakt vyšli! Strášne sa mi páčia! A závidím ti, že si tam bol :-)
A ešte jedna poznámka - tá fyzika :D:D:D

25 Mája & Flow (Mája) Mája & Flow (Mája) | Web | 24. října 2010 v 12:04 | Reagovat

Ahojky :-) Já se k Tobě chtěla už několikrát stavit, ale vždycky jsem na to zapomněla! :D :-(
Za poslední dobu je toho strašně moc, jak škola, tak pořád taky něco osobního, z toho by se člověk mohl zbláznit :D
Jojo, furt ten samej růžovej, ale už se chystám udělat nějakej podzimní, i když si řikám, že by se snad hodilo udělat už na zimu, počasí by k tomu sedělo, ještě chybí ten sníh :D
Koukám, že jsi byl v Itálii a taky nemáš času nazbyt ;) Doufám, že sis to užil :-) Fotky jsou hodně pěkný, bohužel kvalita foťáku na mobilu udělá své.. :D

Doufám, že Ti aspoň přišla zpráva na face k narozkám :-) Na to přáníčko jsem myslela, ale nechtělo se mi :D

Tak se měj hezky a omlouvám se, že jsem neodepsala ani na ten komentář předtím :-)
Pa

26 Kathy Kathy | Web | 24. října 2010 v 13:01 | Reagovat

Můj méďo pojď na skype. ;) zase pokecáme xD

27 Labanda © Labanda © | Web | 24. října 2010 v 13:14 | Reagovat

dekuji za takove pochvaly ty penize ze jste tam nechali je moc dobre, mno on je to majitel a i po zfialoveni a to jsem ho jeste zfialovela vice http://AntonioTony.blog.cz muzes nahlednout, je pro nej stale ruzovej a to mi i bejvalej na ten prvni, rekl, ze to je svetle fialova, ona ma totiz ruzne odstiny a tim ze jsem prolnula jeste s ni aj tu sedivou, tak z toho vznikla takova barva, mno chce jinej a zelenej, tak tenhle dam do nabidky, snad u nekoho najde sve uplatneni ;-)Holt si budu muset predelat menu a roztridit designy pod kategorie a dat k volnym popis, ze jsou volne a fakt moc kuju za tve pochvaly mame pausu, ale uz posledni tyden, potom pracak a nwm co se bude dit pak :-(

28 MurderLucy MurderLucy | Web | 24. října 2010 v 14:47 | Reagovat

to musel bejt užasnej výlet! :-D
a jak je?

29 Krasivija Krasivija | Web | 24. října 2010 v 14:52 | Reagovat

Tak to jsme asi spřízněné duše.

30 Greeny Greeny | Web | 24. října 2010 v 20:49 | Reagovat

No, on ten koment tak starej není, asi něco kolem prázdnin to bylo, co jsi psal :D Ale chápu tě, jak mluvíš o blogařských začátcích. Ja mam svuj blog asi 3 roky, bo jak, a ted se stydím už jen za ten název... to je trapný :D Ale je to prostě můj blog a mám ho dlouho, novej zakládat nebudu :D
No, nevím, co říkala ta Italka o MM, ani nevím, že se o něm zmínila :D
Píše se se mnou vcelku dobře?:D To jsem ráda. Hele, zajima mě- kolik ti je? Píšeš občas nak spisovně.. to je divý, na kluka :D

31 Alex (& Mitchie) Alex (& Mitchie) | Web | 5. listopadu 2010 v 21:40 | Reagovat

HOvadsky ti závidím, ty kokos, vážne! Už ani neviem, čo som to tu chcela povedať :D Bella je beštia, no :D
ÁÁÁÁ! Koloseum?! STále ti ho závidím a neprestanem, kým sa tam nedostnem :D Dobre, ignorujte ma, idem ďalej.

32 Ichigo Ichigo | Web | 17. května 2011 v 14:35 | Reagovat

ah bože, tam chci! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama