BLOG JE OFICIÁLNĚ POZASTAVEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍMástr z pohledu Sparku

7. září 2010 v 20:30 | Fender |  Spark
Ano a je to tu zas, už vás opět hodlám mučit MoRem! Tentokrát však nebudu psát své osobní postřehy.. možná se občas vyjádřím, ale to neslibuju.. tentokrát vám sem hodím, jak pěkně Mástr zkritizoval můj miovaný časopis Spark! ;)

A proložím to fotkami (samozřejmě, že také ze Sparku!).
Takže to vezmu popořadě..
Na této stránce jsou pro mě zajímavý Behemoth a Lacrimosa, ovšem vcelku rád bych slyšel i Citrony, jenže ti myslím zahajovali první den a to my tam nebyli vůbec! :(
Naopak zklamání, které tady vykukuje se jmenuje Miloš DODO Doležal, kterého ve Sparku raději ani nekomentovali! :D


Stránce spolu s Unisonic a Annihilator vévodí Behemoth, polské peklo, polští bratři, kteří mají zakázáno hrát ve své rodné zemi, cvoci, kteří málem srovnali Mástr ze zemí, death-metalisti, kteří jsou na stejné černé listině jako Manson.. ale dost už těch komplimentů, já vám opravdu hodlám vypsat, co se o nich ve Sparku psalo.. ;)

Nejdříve ze samotného Mástru.
Nejvíce se jméno Behemoth zmiňovalo v rubrice "Zajímavý zážitek" a s tím více než souhlasím, protože i když nejsem zarytým fanouškem, tato skupina mě rozhodně nenechala chladným!
Jana Vrbková se v popisování přímo vyžívá a celé vystoupení a angažmá Behemoth na Mástru situuje do jakéhosi boxerského zápasu, kde proti sobě stojí Behemoth a fanoušci.
"... Je ovšem nutné si zároveň přiznat, že u takového sonického masakru, jakým je třeba Slaves Shall Serve, by šlo jakékoliv ohledy na publikum brát jen velice těžko. A vlastně jich nebylo ani třeba, protože Behemoth stejně nikdy nezískávali své posluchače jemným přístupem v rukavičkách, nýbrž je místo toho jednoduše sejmou dobře nasměrovaným pravým hákem..."
"... Ať se na to zkrátka člověk dívá z jakéhokoliv úhlu, jednalo se ze strany pořadatelů o skutečně mistrovský tah, Až by se jeden začal už teď lehce masochisticky těšit, jakým šampionem supertěžké váhy nás Masters of Rock nechá zpráskat příště. Pokud by se totiž měl na seznamu vystupujících objevit i v následujícím ročníku podobný ranař jako letos Behemoth, vězte, že si alespoň já pojedu do Vizovic pro nášup zcela dobrovolně. Člověk prostě jenom nesmí házet předčasně ručník do ringu ..."

No a teď zase z trochu jiné strany..
Spark já se snažím odebírat pravidelně, ale ne vždy mě obsah zcela zaujme. Tentokrát bych si ho však bez meškání koupil, i kdyby tam nebylo nic o Mástru. Hned první strana, kterou jsem nalistoval oznamovala toto: "Behemoth ruší turné, Nergal je v nemocnici". Vyděsil jsem se, hodil prodavačce na pult 80Kč, nepočkal na vrácení té jedné koruny a zdrhal pryč, ať si to můžu vklidu někde dočíst. Doma jsem zjistil, že mají lékaři podezření na leukémii. Toto jsem se už dočetl i na blogu mého milovaného SB haf. Vcelku mě to ranilo, když jsem si vzpomněl na ten nezapomenutelný zážitek z Mástru. Nergal však všechny fanoušky uklidnil tímto:

"Nechci vás obtěžovat s detaily, ale jsem nemocný a podstupuji důležitou léčbu, která potrvá týdny, možná i více. Je to blbý, ale zdraví musí být na prvním místě. Cítím se však silný."

Doufám, že vše dopadne dobře! Nechci vidět v příštím Sparku v rubrice Rock in Peace Nergalovo jméno!

Pro mě se stali velkým překvapením, a to více než příjemným, Němci Lacrimosa! Gothici, kteří přijeli na Mástr oslavit dvacet let své existence.
I o Lacrimose jsem našel zmíňku v rubrice "Nejpříjemnější překvapení" a to nepochybně byli. Naživo jsem je viděl vůbec prvně a musím potvrdit jen to, co si myslí asi většina jejich zatvrzelých fanoušků - u nich by bylo potřeba DVD, protože to, co tam předváděli.. ty jejich pohyby.. ano, těmi jsem unešen doposud! :D Vskutku jen potvrzuji, že jsou lepší naživo! Ano - ujelo jim to tam občas, jenže kdo to řeší? Z fanoušků nikdo!
"... Zaujala též Lacrimosa, kterou hodně diváků vidělo vůbec poprvé..."
Moje matka mi však vyprávěla pravý opak. Zaslechla rozhovor nějakých dvou holek, které se právě někam přesouvaly.
"To je asi ta Lacrimosa." - "Ježiši, to je hrůza, pojď pryč!"
Neví, co je dobré!

Jinak tedy na fotce vidíte Anne Nurmi která mě však moc nezaujala. Je pěkná, pohyby měla dokonalé, ale ani jsem nepoznal jakou řečí zpívá! :( Mělo to být nejspíš anglicky, ale znělo to jako francouzština zkřížená s čínštinou! :D
a za ní je u kláves Tilo Wolff, kterému jsem propadl o něco víc.. lidi, buďte rozumní a nehledejte v tom dvojsmysl! :D

Na této stránce se pro mě nejdůležitější stala samozřejmě Epica, kvůli které jsme na Mástr jeli, ale hodlám zmínit i Metalforce a lehce zabrousit na Terranu. ;)

Epica byla mým velkým snem a jejich vystoupení mi úplně vyrazilo dech! Spark na to má však jiný názor! Jako vždy! :D
K velkému mému překvapení jsem našel prvně zmíňku o Epice v rubrice "Největší zklamání"! Vcelku mě to naštvalo, protože mě Epica rozhodně nezklamala. Že nemají bravurní živáky, na to jsem byl připraven, tudíž předvedli to, co jsem od nich čekal. Zahráli pecky, které jsem si s nimi mohl zpívat (tedy spíš výt, ale ono se to ztratilo :D), ovšem zahráli i jednu, kterou já bohužel neznal, takže mám stále o čem přemýšlet.
"Zklamání bylo víc, ale asi nejvíc mě mrzela Epica, která se předvedla jako banda studenejch čumáků. Fanoušci jim to sice baštili i s ubrouskem, ale odměřená Simone, kterou evidentně otrávily problémy s mikrofonem (No to ano, chudák tam pobíhala ze strany na stranu, jakoby hledala pomoc. Nakonec jí nejspíš našla u basáka, protože zbytek vystoupení strávila nalepená na něm.), mě bavila asi tak tři a půl minuty a pozornost jsem raději věnoval instrumentálnímu složení..."

Tak teď jste si přečetli názor mistra Davida Havlena a nyní vám nabídnu názor Roberta Čapka, který se prozměnu zmínil o Epice v rubrice "Nejlepší kapela" - jaký to skok! :D

"Na tento titul bych letos nalezl více kandidátů, ale pro mě to letos byla Epica. Přes počáteční problémy s mikrofonem potvrdila Simone Simons, že z někdejší korunní princezny vyrostla královna symfonického metalu..."

Faster, Louder, Metalforce!!!
Metalforce pro mě byli ještě větší neznámou než Lacrimosa, přesto jsem se na ně těšil podobně.
Narazil jsem na ně přes program letošního MoRu a asi tři dny před zahájením jsem si od nich pustil pár písniček. V hlavě mi pořádně uvízla jen Faster, Louder, Metalforce. Ale aspoň tu jsem si s nimi mohl pobrukovat.
Ve Sparku jsem se potom dozvěděl, že zpěvák se jmenuje Tarek Maghary a Robert Čapek o něm napsal toto:
"Vokalista Tarek Maghary nešetřil své mohutné tělo, obrněné černým koženým oděvem, a přebíhal ze strany na stranu jako trochu obéznější laňka."
O celých Metalforce pak napsal tuto věc:
"Velmi často se hovořilo o Hollyhell.. zaujala také Lacrimosa... avšak já vyberu jiné jméno - METALFORCE. Tihle hoši jsou pro mě překvapením proto, že jsem od nich čekal rutinní klonování stylu Manowar, ale dočkal jsem se kvalitního vystoupení."

Mike Terrana
Toto bylo pro mě jméno naprosto neznámé. Někdy později jsem se dozvěděl, že jde o bubeníka.. a někdy hodně později jsem se dozvěděl, že jde snad o boha všech bubeníků! Jen jsem opět litoval, že jsem tam první den nebyl, protože pověstné žonglování s paličkami bych chtěl vidět. ;)

Nikoho na těchto fotkách (Tarja, Manowar, Lordi, Accept, Gamma Ray) jsem bohužel vystupovat neviděl. Část z vystoupení Gamma Ray jsem zaslechl, když už jsme odjížděli z Vizovic do Zlína, ale v tom vlaku mi to přišlo jako nějaké nesmyslné mlácení do bubnů a kytar. Škoda, protože ve Sparku jsem se dočetl na ně samou chválu. ;)
Manowar však Spark nečekaně zkamal a Tarja prozměnu zklamala fanoušky. Patnáctého ráno jsem v penzionu R1 poslouchal rádio Čas, kde Tarju nesmírně vychvalovali, avšak jen co jsem se nasáčkoval do fronty u prosperity, zaslechl jsem na ni samé nadávky. No, ony to nebyly nadávky, ale nadšený z ní nikdo nebyl. Spark pak barvitě popisoval, že zpívala bohužel samé pomalé árie, na které Vizovické publikum nebylo absolutně zvědavé.
Jméno Accept se až nějak moc skloňovalo v rubrice "Nejlepší kapela". Já je neznám, takže nemůžu soudit, ale jestliže se na tom redaktoři Sparku shodli, musí na tom něco být. Opravdu si od nich něco pustím. ;)
Lordi předvedli údajně šokující podívanou, při které kuchali mrtvolu či co.. :D Opravdu mě mrzí, že jsem je prošvihl. :( Ale fanouškem jejich hudby taky nejsem.

Accept byl nacpán i na další stránku, takže tuto skupinu již vynechám.. snad mi mistři odpustí! :D Ale jsou tu i jiní - Queensrÿche, Sabaton a Doro!
Netuším absolutně, jak se co skloňuje, ale někdo přede mnou u Prosperity říkal, že tady se čeká už na Dora, tudíž to budu skloňovat v mužském rodě. ;)
Queensrÿche jsem vůbec neznal. Ani ze Sparku! Avšak začal jsem je vnímat hned, jak mamka zkazila fotky Epici a já byl tak frustrovaný, že musel blejsknout každého, koho jsem viděl - Queensrÿche to odnesli asi nejvíc. :D

Sabaton bylo ve Sparku taky velice zmiňované jméno. Avšak nějak to tu už nemůžu najít, myslím ale, že v dobrém. ;) Naopak můj spolužák proti Sabatonu silně zbrojí! :D Já nemůžu soudit, opět další skupina, která šla mimo mě! :(


A závěrem..
Toto byl nějaký fanoušek, který evidentně nechtěl utrácet za lístek, tak se na Mástr přiletěl aspoň na chvíli mrknout! :D

No a s tímto článkem bych se vám všem chtěl znovu omluvit, že moc nereaguji na vaše milé komentáře. Opravdu nestíhám, neberte to osobně, že bych na vás kašlal, ale škola je nějak náročnější než jsem čekal, takže mě prosím omluvte.. ;)
Zároveň se chci omluvit, že stále nepřibyl článek Masters of Rock 7/7, který měl obsahovat videa. ;) A omlouvám se hlavně meGan, které jsem jedno video chtěl/měl věnovat. Bohužel nemám v počítači program, který by byl schopný přijmout kameru, takže budu muset nejdřív najít nějakého inteligenta, jehož počítač by to uměl. ;) Pak vám to sem hodím. ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maggie Maggie | Web | 7. září 2010 v 20:40 | Reagovat

já stejně nemohla jak si dneska ve škole sepisoval na občanku takej sloh :D a jenom ten nos narvanej nad sešitem a najednou si vyskočil a prej ''JOOO!'' a já se lekla a vyflusla na Elinu vodu :DD

2 maglaiz maglaiz | Web | 7. září 2010 v 20:49 | Reagovat

já chci taky na MoR!!! :-D

3 Maggie Maggie | Web | 7. září 2010 v 20:58 | Reagovat

to víš,Ted Mosby,architekt musel na scénu :-D líbí?

4 Maggie Maggie | Web | 7. září 2010 v 21:06 | Reagovat

tak to je provizorní,ještě budu ty komenty měnit a taky záhlaví a okraje stránky :-D

5 Krasivija Krasivija | Web | 7. září 2010 v 21:06 | Reagovat

Na MoRu jsem nidky nebyla. Ale jednou bych se tam podívala.

6 Krasivija Krasivija | Web | 7. září 2010 v 21:16 | Reagovat

tak nevím, jestli tam pojedu příští rok. Já si to plánuju až tak za 10 nebo 15 let. To až se zbavím nedůvěry ve velké davy lidí.

7 Labanda © Labanda © | Web | 7. září 2010 v 22:29 | Reagovat

fíha ;-) přečtu to neboj ;-) jwstli tu ještě jsi jsem se zasekla s jedním novým sbéčkem na icq víš vyprávíme si různé zážitky zažila něco podobného co já takže to rozebíráme a tak trochu si aj pomáháme slovem tak promin jestli jsem tě zmeškala :-( já stejně zlato byla v práci přes den jsme dneska končili nějak dlouho alke aspon budou hodinky ;-) a však mi to mužříčku vynahradíš ;-) :-)

8 Elisabett2 Elisabett2 | Web | 8. září 2010 v 6:29 | Reagovat

Tak mi ten Spark jako obvykle unikl, ale jak to čtu, stejně bych se zase rozčilovala nad tím, že maj jiný názor než já, že většina kapel mě uchvátila a apod., myslím, že si ho ale stejně od ěnkoho půjčím, protože jsem se nerozčilovala dlouho:-D círka 17 hodin:-D

9 Suz Suz | Web | 8. září 2010 v 7:40 | Reagovat

spark jsem si koupila teprve včera jsem musela do druého obchodu bo byl vyprodaný

10 Hate Hate | Web | 8. září 2010 v 8:24 | Reagovat

Mrzí mě, že jsem tam nebyla... Ale za Brutal bych to nevyměnila :-D

11 Labanda Labanda | Web | 8. září 2010 v 13:24 | Reagovat

zlaticko doufam ze mi to utece v praci a tobe ve skole ;-) ej to je hruza fakt me to tu neba jsem vcera usnula pri nastavovani clanku :-D

12 Sayuri Sayuri | Web | 8. září 2010 v 15:21 | Reagovat

waaaw... trojkilometrový čláánok!! prečítala som asi dva odstavce, ostatné prečítam , ked sa mi bude trochu chcieť.. keďže som lemra, tak zaraďujem tento článok k tým, ktoré som chcela prečítať a nechcelo sa mi  :D
no, ako bolo v škole?,
my sme mali z fyziky opakovanie z 8. ročníku.. veľké hnedé som z toho vedela :D asi potrebujem doučovateľa :D
alebo niečo také :D súkromné hodiny u mňa asi fungovať nebudú, keďže celé dni sedím len za kompom :D :D :D
u nás ešte aj počasie vie, že je škola.. pokazilo sa :D
posledné dve hodiny ma bolela hlava (asi ťa to nezaujíma) xD :D
takže som na nemine povedala: Peter liegen am Tisch.
malo to byť: Peter liegt auf den Tisch :D takmer ma zavraždila :D ale no čo už so mnou, keď hodím len veci do tašky ani sa ledva nepozrem na rozvrh a kašlem to?? :D
dúfam, že nie si rovnaký prípad ako ja :P :D
aj keď o tom silno pochybujem, ale nevadí :D
moja sestrička sa teraz podstivo učí a ja tu píšem piate cez deviate :D
ale to sa už stáva :D
toto je pre sestru horor: natálka sa neučí, príde do školy, dostane jednotku. martinka sa učí, príde do školy , dostane pätorku :D
ako to počula, začala sa smiať, ale ja viem, že vy nebola príliš nadšená, keby sa to stalo :D muhahaha :D
ok, asi mi odumierajú prsty :D mám modré nechty... jeej!! prírodný lak :D
neuveril by si, čo teraz počúvam... ako teraz len pesničku iné nie :D
kamoška mi poslala jednu hip-hopovú pesničku.. takže si ju musím vypočuť.. to je pre mňa horor :D
ale pre ňu sa obetujem :D
ok, idem ďalej počúvať, lebo mi o 5 minút zavolá a spýta sa ma, čo si o nej myslím x) :D

13 Sayuri Sayuri | Web | 8. září 2010 v 15:22 | Reagovat

To je také dlhé?? O_O tuším moj najdlhší koment :D

14 Lexi Lexi | Web | 8. září 2010 v 15:40 | Reagovat

....na blogu sú články z pondelka a keďže si ZASE nemal čas bola by som rada keby si si ich prečítal pretože jeden z nich je celkom dôležitý...dik

15 ┼Kefka┼ ┼Kefka┼ | Web | 8. září 2010 v 16:40 | Reagovat

kazdy nejak zaciname... tento co mam neni s celebritou:D a este som robila aj gothicky, chcela som si dat na svoj blog, ale no, nejak sa nevydaril no:(... a to je tak, s ludmi sa dobre robia... napriklad co som robila summer tak bol cudny:D... ale diky:).... jo a som si chcela kupit trosko s tym albumom, ale malo ho tu uz vela ludi, tak nakoniec som si kupila hatebreeder:D ten je tiez peckovy:D ale na FTR to nema:D

16 ┼Kefka┼ ┼Kefka┼ | Web | 8. září 2010 v 16:46 | Reagovat

neviem:D ale jo, amy mam rada, uzasna spevacka v uzasnej kapele:D:)

17 ┼Kefka┼ ┼Kefka┼ | Web | 8. září 2010 v 16:48 | Reagovat

jo no... ja som tiez nemusela ruzovu, ale ako som zacala robit tie laye tak sa mi s nou dobre pracovalo a nejak som sa namotala... ak chces, tak tie laye mozes najst niekde v tych rubrikach:D.... a diky:)

18 Sayuri Sayuri | Web | 8. září 2010 v 16:52 | Reagovat

nie že unudil... viac sa unudiť už nedá :D takže .. ja si to s radosťou prečítam, ked sa k tomu nejako dopracujem... teraz mám toho vela *vypiť vodu... ťažká úloha...*
môjho názoru sa niekedy dočkáš :P :D
samozrejme.. všetko čo poviem (resp. napíšem xD :D) myslím vážne :D
vy máte učiteľku?? jeeej!! niesom jediná, ktorá má šlahnutú učiteľku :D
a čo sú to vlastne tie prevody? :-?
ja a doučovateľ?? hrôza a strach :D pri najbližšej príležitosti by som mu na stoličku dala pripináčik, aby sa ma začal báť a nechal ma tak xD
ja viem, som zákerná xD :D
velmi ťa zujíííma!! :D ano, cítim sa lepšie :D
noo... čo je ten "neuter"?? či ani ty nevieš?? :D nám tá nemčina nejako leze na mozog :D
hehe :D to ráno ja nemôžem, lebo nestíham!! a že prečo som dnes bola tak rýchlo vychystaná?? som sa čudovala.. v škole mi baby hovorili, že prečo som sa prestala malovať.. kukla som do zrkadla a ja odmalovaná!! :D to je hrôza.. však?? :D :D nie žeby som si dávala na tvár toho nejako extrémne vela, ale u mňa spoznáš, či mám alebo nemám špirálu :D to vyzerám úplne inak :D čiže škaredo :D
jj, moja sestra :D ooo.. dakujem :D
budem ... znovu :D
:D muhaha :D ja keď sa neučím, mám jednotky, dvojky.. akonáhle sa začnem v tom rýpať, mám trojky, štvorky :D
haha :D super... ja a pokusný zajac :D
jeej!! som ho prežila!! ty máš rad hip hop?? no, nevadí :D
keď sa ti to páči, tak počúvaj :D
:D

19 Sayuri Sayuri | Web | 8. září 2010 v 16:55 | Reagovat

jeho prvá priatelka bola Natália.. . jeho prvá priateľka .. natália... jeho, natália... boha, ja nechcem byť Natália!! :D

20 ┼Kefka┼ ┼Kefka┼ | Web | 8. září 2010 v 17:13 | Reagovat

nesmazala.. neviem preco ti ich neukazuje:D asi ma blog.cz zase nejaky vypadok alebo co:D

21 ┼Kefka┼ ┼Kefka┼ | Web | 8. září 2010 v 17:14 | Reagovat

jo..ono som ho mala na blogu este pred tymto:D asi preto je ruzovy:D ale povodne mal byt cerveny:D

22 Lexi Lexi | Web | 8. září 2010 v 17:15 | Reagovat

..:D...Šimon a Filip proste iba provokujú...blbci ale je s nimi sranda...:D...to netreba riešiť...to fotila Teryii...:D...

23 ┼Kefka┼ ┼Kefka┼ | Web | 8. září 2010 v 17:16 | Reagovat

ten s VF som taktiez mala pouzity na mojom blogu:D to bude asi tym:D ataktiez sa mi pacia je malby... vela krat som sa ich snazila nakreslit, sice iba ceruzkov, ale proste, original je len jeden:D... jo blog je trosku mimo:D

24 Suz Suz | Web | 8. září 2010 v 17:17 | Reagovat

aha tak to ani nevím myy totiž nemám barandov

25 Sayuri Sayuri | Web | 8. září 2010 v 17:18 | Reagovat

aj ty si myslíš?? podľa mňa je druhé najťažšie dostať sa na mount everest :-D :D
radšej sa neteš... :D ešte nakoniec budem trepať asi piate cez deviate :D to sa už poznám!! :D
ahaaaaa! až teraz mi doplo!! :D ja neviem prenášať ani milimetri na centimetri a nie ešte to, čo si hovoril ty :D ani neviem, že čo to poriadne je :D to ste sa kedy učili?? :D nie!! nezomieraj!! to mi nemôžeš spraviť!! :D
:D to neni zákernosť?? :D že normálny stav.. x) takže po prvý krát som v normálnom stave?? :-? :D :D
ou... :D ťa učiteka neodstrelila?? :D tá moja by už mala (ako ona hovorí) fazuľky v ruke a hádzala by ich do mňa :D
:D preto si dávam len špirálu ;) ani tým v našej triede ee... xD :D
hahahaha!! ten bol dobrý!! :D :D
nieee!! :D inteligenté texty.. x) ja si radšej vypočujem neinteligentné, lebo len tým rozumiem :D no.. nie žeby som rozumela angline, ale prekladač existuje :D a ten to píše asi tak, ako ja.. teda úúplne ako maďarčinu :D
pozriem si ;)
ja??? čo?? :D len tolko, že zatial každý chalan mal ako prvé dievča natáliu... pravda si ju ty nemal?! :D lebo sa nechám premenovať :D

26 Lexi Lexi | Web | 8. září 2010 v 17:19 | Reagovat

...tú ovečku som kreslila ja takže...:D...tak...:D...a Vičky je strašne super...a musím ti na ňu prezradiť, že píše twincest...s ňou sa furt o twc bavím a svoju poviedku píše v češtine...:D...budem ju aj dávať na blog...má už 7 kapitol ale počkám si kým ich bude aspoň 10...a začnem to všetko hádzať na blog...a keď v tej poviedke nájdeš chybu tak sa nečuduj, pretože je Slovenka a konzultujem to s češkou...niekedy...:D...

27 lucy13 lucy13 | Web | 8. září 2010 v 17:41 | Reagovat

chudák Nergal, sem četla na stránkách jedný zpěvačky že má prej leukémii :-( :-( :-(

28 Alatariel Alatariel | Web | 8. září 2010 v 17:48 | Reagovat

Oomph jsou němci :)

29 ┼Kefka┼ ┼Kefka┼ | Web | 8. září 2010 v 19:13 | Reagovat

uz to ide..uz ich zobrazuje:D:)

30 Vendy Vendy | Web | 8. září 2010 v 21:01 | Reagovat

Vidím, že tě tohle téma hodně baví. Slyšela jsem asi jen polovinu těch jmen (myslím zpívat) a něco se mi líbí a něco ne... ale beru to, proč ne. Metal jako takový moc nemusím, metalové balady proti tomu jsou skvělé... Od Manowaru se mi líbí asi dvě skladby, Accept jsem už určitě slyšela a nebyl špatný (neber to osobně), Lacrimosa? To jsem myslím viděla a slyšela na Youtubku a byla to docela zajímavá muzika.
Leukémie je svinstvo, to mu nepřeju.

31 Labanda © Labanda © | Web | 8. září 2010 v 21:38 | Reagovat

to by musel nejít net :-D abych se neodhodlala :-D a ted mám v sobě tolik adrenalínu že jen tak neusnu, bo moje sestra myslí jen na sebe na sebe a zase jen na sebe bohužel :-( a jí nikdy nic nedojde! už je to tady problém s domem, ale at si ho nabouchá něco si najdu já s Lady holt se vejdem aj do malé místnosti a tonyho vezmu sebou neumim ho nechat někde na ulici holt se budeme muset někam vejít ;-) toho jsem se bála až maminka umře že to přijde a je to tu :-( bohužel ale mě to neskolí ;-) :-)

32 MurderLucy MurderLucy | Web | 9. září 2010 v 15:02 | Reagovat

na mastru sem vždycky chtěla bejt ale mě by tam nepustili:-)
jo a daří se suprově a co tobě?

33 haf haf | Web | 9. září 2010 v 15:21 | Reagovat

Nejsem si jistá, ale o tom Nergalovi by to mělo být na stránkách Angely Gossow. Chudák...

34 Suz Suz | Web | 9. září 2010 v 15:34 | Reagovat

a co škola?

35 lucy13 lucy13 | Web | 9. září 2010 v 15:46 | Reagovat

jj asi jo...

36 Maggie Maggie | Web | 9. září 2010 v 18:17 | Reagovat

když myslíš :-D ale jo,pivo je působivý vždycky :-D teda pokud si to myslel jako kompliment :D

37 Teryii - ♥SB♥ Teryii - ♥SB♥ | Web | 9. září 2010 v 19:05 | Reagovat

oh diki beriem to ako kompliment že som škaredšia ako Lexi :D:D ale ne.. fakt diki :D:D no a inak filip so šimonom čakali na to kým im spolužiaci nehodia gumu :D:D normálne čo sa s ňou gumuje.. neviem či rozumieš ale to je jedno :D:D tak nič.. :-)
pa

38 MurderLucy MurderLucy | Web | 9. září 2010 v 19:30 | Reagovat

jj klidně ja se necham unést hlavně když tam budu!:-D
mno ale viš ja sem EMO a štve mě že se mi děcka ve škole smějou!:-(

39 Sayuri Sayuri | Web | 9. září 2010 v 19:40 | Reagovat

woj, woj woooj!! konečne prečítanéé!! :D
tak dúfam, že sa ten spevák vylieči ;)
z tých všetkých skupín, čo si tu spomínal, poznám len epicu, jeden čas som ich musela (priznávam) NEDOBROVOLNE počúvať :D ale potom ma začali baviť, takže by som mala poznať aspoň jednu pesničku :D
fyzikárka ťa už netrápila? :D

40 Vendy Vendy | Web | 9. září 2010 v 23:31 | Reagovat

[30]:Jak jsem zmínila, metal zrovna nemusím. Není to moje kafe. Přesto několik kousků z téhle oblasti mám i ve své mjúzik galerii,takže něco beru.
A proč jsem ti psala, abys to nebral osobně? Protože vím, jak to mrzí, když máš něco rád (a je fuk jestli knihu, film nebo hudební směr) a někdo ti to strhá. No, já to zrovna nestrhávám, ale jsou takovcí, co ti napíšou že je to děsný a k neposlouchání. Třeba.
Metalový balady jsou perfektní. Ale pomalý, uznávám že ty jako kluk potřebuješ něco co má drajv. :-)

41 maglaiz maglaiz | Web | 26. ledna 2011 v 19:54 | Reagovat

Mám dotaz: je Tilo Wolff gay? :-D Ptám se proto, že na mne tak působí na některých fotkách a i gesta, která má ve videoklipech tomu trošilinku nasvědčují. Děkuji za osvětlení jeho sexuální orientace :-D

42 cheap prom dresses cheap prom dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 17:00 | Reagovat

It's perfect time and energy to develop ideas for future years and it is time for you to be content material. We have look at this distribute and if I could I wish to suggest a person several fascinating points or perhaps suggestions. Maybe you might write subsequent articles talking about this short article. I would like to examine also far more things about this!
http://www.movedress.com/informal-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

43 rhythmn rhythmn | Web | 20. června 2015 v 9:41 | Reagovat

ferove nebankovni pujcky O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama