BLOG JE OFICIÁLNĚ POZASTAVEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍZáří 2010

No né, jak překvapivé..

29. září 2010 v 9:07 | Fender |  Oznámení a upozornění
Hned, jak se vyřešil problém s komentáři, tady mám další chybu! Včera jsem se totiž rozepisoval v jednom článku a přesně tři minuty před půlnocí jsem ho konečně zveřejnil.. jenže tu není! Nebo aspoň já ho nevidím. Možná, že vy jo, ale mám takový dojem, že bych měl taky právo na to vidět své články, nemyslíte? :D
Jenže tady nejde o to, že by se mi ten článek nějak smazal, tady jde o to, že se mi normálně ukazuje v září jako zveřejněný! Tak by mě sakra zajímalo, kde je?!

Takže silně pochybuji o tom, že se mi zveřejní i tento článek (tedy zveřejněný bude, ale nebude vidět!).
Zatím zdar. Čest Kartágu!

Drak

28. září 2010 v 23:56 | Fender |  Fotografie
V minulém článku jsem šílel ze systému blogu (z těch komentářů!!), teď už to dal naštěstí někdo zase do pořádku, jinak by mě trefil šlak. :D
Takže konečně přistoupím k tomu článku o mýtickému drakovi..Drak

Asi jsem vás zklamal, že se nebudu doopravdy rozepisovat o drakovi, který by měl unášet princezny a prohrávat své boje s udatnými princi. Tento článek bude věnovaný výtvarné výchově na gymnáziu.. I když ta dvojhodinovka je nejspíš vším, jen né výtvarnou výchovou.. občas mi přijde, že jsme tam jediní, kdo něco dělá.. myslím něco jiného, než dělání schybů na trámech (ano - někdo chytře vystavěl učebnu na půdě!), hraní na mobilech nebo jakékoliv jiné dělání bordelu, které naše učitelka s vlídným úsměvem vždy přejde.
Ale když to teď vezmu z její strany tak asi nevidí rozdíl, protože i když se s výtvorem snažíme, dopadne pomalu hůř jak výtvor našeho ŠT-maniaka (ŠT = špagetová teorie = naprostá blbost vycházející z rovnice, kterou viděl náš génius v jídle ze školní jídelny = vstupenka do klubu ŠT-maniaků je být génius na matiku a fyziku a sabotovat všechno, co souvisí s něčím jiným).

Ale zpět k našemu drakovi. Než jsme vůbec zjistili, co po nás učitelka chce, předcházelo pár tradičních schybů na trámech, překřikování se a dumání, jestli chce draka jako draka nebo draka jako... no a to radši doplňovat nebudu. :D Asi si všichni dokážete představit, co každý tradiční podzimní drak tvarem připomíná..

Ale zpět od úchylného myšlení ( já stále odbíhám :D).
V partě jsem byl s Benderem a s Deinou - no jak jinak (ale z toho vůbec neměla zaznívat rozmrzelost.. právě naopak! :D).
Bender je z nás asi nejnápaditější a nejkreativnější, takže navrhl, že se vykašleme na tradiční draky s obličejem a uděláme ho stylem sešitu z chemie. Jak skvostný nápad, všichni jsme přikývli, dali jsme placáky a vrhli se pro vodovky.
Zatímco Bender rozděloval pole pro hru lodě (přeci si nemyslíte, že kostičkovaného sešitu chemie patřičně nevyužijeme?), já sledoval vedlejší stůl, u kterého pomalu vznikal drak ve tvaru ŠT! Originální konkurence.
Bender pak kolem prostoru pro lodě rozdělil náš nepravidelný sedmiúhelník (který měl být původně pravidelný šestiúhelník, ale rýsoval jsem to já.. :D) na tři skorostejné části a každému z nás vymezil jistý prostor, na kterém jsme se měli dostatečně vyřádit.. tak jsme to provedli!

Benderova část, na které vidíte milované piškvorky a několik úžasných hlášek. Třeba tu nejohranější: "My píšem?!"  i funkce bílkovin, Ribosu a její strukturní vzorec a neznámou rovnici (to bude asi fotosyntéza). :D
Benderova část
Prozměnu moje část. Mate vás ta fyzika, angličtina, občanka a němčina, když to má být sešit chemie? Neříkejte mi, že jste všichni byli vždy tak vzorní a nosili opravdu sešit na všechno nebo si to poctivě psali na papír a oznamovali to učitelům. :D Každopádně toto je důvod mé znázornění energie mrtvým cyklistou na tomto sešitu-drakovi.
Moje část
Deiny část a její vtipné poznatky z hodiny chemie.
Možná jste tady zaregistrovali to jídlo na tom drakovi. No, každý má potřebu kreslit si do sešitu něco jiného. Někdo ribosu, někdo obličeje, někdo rakve a někdo jídlo..
Deiny část
Hodnocení hodiny chemie
"Hodiny chemie = jediná hodina odpočinku. Tabule popsaná samými čísly, písmenky, vzorečky a čárkami; my sedíme, někdo si čte, píše povídky, baví se, paří na mobilu, hraje lodě a piškvorky.. nebo prostě na tu tabuli kouká, ale nevypadá to, že by myslel na nějakou kyselinu malinovou nebo fruktozu."

A záběr na lodě! Neboli na srdce našeho draka, které vykukuje na každém záběru:
Lodě
A pak přišla na řadu druhá strana, kam jsem navrhl červený obal sešitu. Jenže to by se trochu nevyvedlo, a tak jsme se rozhodli udělat sešit bílý a pozadí červené. Tak jsme hmátly po červené v domnění, že je to červená, ale..
RŮŽOVÁ?!
Takže díky této rádobyčervené máme trochu přieteplenýho draka. Ani naše černé cákance to nezachránily. :( A ani znak 666 (značící počet listů: 60), to nezachránil a jméno našeho studenta Alkyna, kterému sešit patří tady zaniká.. takže se radši kochejte pohledem z druhé strany.. ;)
Takhle je to lepší
Zdar :)

Zkopejme blog do kuličky!

28. září 2010 v 16:14 | Fender |  Oznámení a upozornění
Teď jsem se vytočil na nejvyšší možnou míru. Většina z vás určitě ví, že není tak těžké mě naštvat a nepochybně víte i to, že blogu se to momentálně daří často! Psal jsem komentář na jeden blog. Adminky na tomto blogu si velice vážim a považuji ji za kvalitní sosobnost, jenže blog se nejspíš rozhodl, že píšu moc dlouhé komentáře, a tak mi komentář odeslal v půlce věty. Chtěl jsem se tedy omluvit, jenže mi nejde komentovat. Už je to tu! Takže se omlouvám, když vám neodpovím na komentáře - NEMŮŽU! Nějakej trotl naprostej v tom má totiž zas bordel a já teď tudíž působím jak kretén, co ani neumí napsat souvislou větu! Takže tímto článkem posílám slušně blog do prdele a pokud mi nepůjde komentovat ani zítra, tak tady prostě končím. Stejně pochybuji o tom, že se mi tenhle článek zveřejní!

Adios, čest Kartágu!

Jared versus Omega Lithium?

28. září 2010 v 11:58 | Fender |  Má grafika
Už to tak bude, začaly mě definitivně bavit animace. :D Sice mi nejdou, ale baví mě to zkoušet, takže doufám, že se zase zdokonalým.. ale ono to tak asi nebude. :D
Včera jsem sliboval nějaký dlouhý článek o výtvarné výchově. Hnije mi tu v rozepsaných, takže tuším, že ho ještě milionkrát upravím a zveřejním někdy dneska večer. :D A tímpádem se stane i takovým rozlučkovým článkem. ;)
Ale zpět k animacím. Dnešní článek se jmenuje tak, jak se jmenuje proto, že si u mě parťák Bender objednal animace Jareda. On si snad asi vážně myslí, že jsem dobrý.. :D

Jared:
Jared Padalecki

Tato je úplně první s Jaredem, takže není nijak moc vydařená a navíc by potřebovala kapánek zmenšit.. ale minimálně! :D

Jared Padaecki
Tu je daší animace s Jaredem. ;)
A pod ní druhá verze ;)
Jared Padalecki
Další a poslední.
Jared Padalecki
A trochu rychlejší:
Jared Padalcki
Kdyby někdo chtěl animace Jareda zkopírovat (o čemž opět velice pochybuji), tak se zdrojem Bendera, protože jsou jeho. ;)


No a nakonec Omega Litium. ;) Což je chorvatská skvělá gothic/industrial-metalová skupina. ;)
Omega Lithium
Taky trochu větší :D
Myslím, že budu hodně zmenšovat.
Animace je z klipu k písni Stigmata s alba Dreams in Formaline. ;) Nevíte někdo, jestli mají vůbec nějaké jiné album? ;)

Kdo by chtěl zkopírovat animaci Omega Lithium, tak s mojí ikonou. ;)

V sedmým nebi

27. září 2010 v 18:50 | Fender |  Ocenění pro mě
Nečekejte článek plný mých názorů, které vás nepochybně všechny velice zajímají. :D
Přihodím další várku dárečků, které jsem obdržel. ;)
Nechápu, že máte všichni takovou chuť mě obdarovávat :D ale děkuji všem moc.. :)

Dárek
Krásný blahopřání od MurderLucy. Opravdu moc děkuji. :)

A tady je k tomu ještě rozvrh. ;) Děkuji moc, ten se bude hodit. ;) Ten, který mi dala Labanda už jsem vytiskl a přilepil na lavici, tak tenhle si připíchnu na nástěnku doma. ;)
Rozvrh

Další je od haf. ;) Od mého skvělého SB. :) Děkuji, je to krásný. ;)
Dárek

A tu je dárek od Lacrima Horse, se kterou jsem se narodil ve stejný den. ;) Děkuji moc. :) Má to moc pěkný motiv, vcelku mi to připomnělo dnešní dvojhodinovku výtvarné výchovy ve škole, kdy jsme dělali draka.. nikdo z nás dlouho nevěděl, jakého draka po nás učitelka chce, aloec se z toho vyklubal drak na podzimní pouštění. :D Škoda no.. :D
Dárek

No a nyní nějaké starší diplomy, které jsem dostal za různé soutěže už před ěkolika měsíci.. :D Tady se zase ukazuje, jaký jsem bordelář. :D
Všem za ty diplomy každopádně moc děkuji a omlouvám se, že zveřejňuji až teď. ;)

S úžasným idolem Seviem. :D Vzpomínám si, že na Mástru jsem viděl dívku, která měla tašku přes rameno se Severusem. Kdyby mi to bylo pohodlný, tak jí tu tašku snad vezmu. :D
Diplom se Sevem, s jediným mužem, kterého, troufám si tvrdit, miluji. :D

Od Skate. Nepamatuji si nikoho jménem Skate, ale každopádně moc děkuji. ;)

Diplom

No a toto je úchvatný a velice úchylný (no jak jinak :D) diplom od mého milovaného exota Raki ;)
Děkuji. :)
Diplom
Tak a snad je to vše.. no kdyby ne, tak zveřejnm zase příště. :D
Během dneška vám sem hodlám hodit i menší dokumentaci dneška. ;)

A opravdu se, velice prosím, mrkněte SEM ;)

Pozornosti :D

25. září 2010 v 23:10 | Fender |  Ocenění pro vás
Právě skončil Harry Potter 3 a já se tudíž konečně dokopal ke zveřejnění pár dárků pro mé SB. ;)

První je pro Lacrima Horse, se kterou jsem se narodil ve STEJNÝ DEN!
Takže všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí přeji, taky mnoho úspěchů ve škole i v osobním životě.. :D
A druhý je pro Hate, která má narozeniny dnes! Všechno nejlepší!
Když nad tím tak přemýšlím, tak ze začátku jsme se vlastně ani nijak moc nebavili a přistupovali jsme k sobě chladně (tedy aspoň z mé strany), ale teď jsem nesmírně rád za to, že jsem tě tu potkal (nebo jak jsme to na sebe narazili? :D), jsi skvělé SB, skvělá osobnost.. a tady máš takovou menší pozornost! ;)

Život občana

25. září 2010 v 19:33 | Fender |  Zážitky
Je to už pět dní, co přežívám jako občan. Ve středu jsem se vydal na strastiplnou cestu pro jeden průkaz, který o tom má přesvědčit ostatní a od té doby si ho hýčkám kdesi zahrabaný v peněžence, která leží někde v akváriu v předsíni. Jsem na svojí občanku prostě na nejvyšší míru pyšný.
Ovšem tento článek nebude o tom, jaký jsem bordelář, i když tato věc bude nejspíš nenápadně vyznívat na pozadí stejně.
Začnu nejspíš od čtvrtka, protože ze středy si pamatuji jen to, jak jsem seděl ve velké hale a každou chvíli se ozvalo pípnutí a poté se na ceduli zobrazily červené číslice. A já si tehdy říkal "Kdy už přijdu na řadu?!"
Plánoval jsem, jak ve čtvrtek vběhnu do třídy s občankou v ruce a každýmu ji strčím před nos, až se tím stanu hrozně otravný. Jenže to se nestalo. Sklesle jsem vešel, jako každý čtvrtek, a zamířil k jedné ze spolužaček. Jako každý čtvrtek jsem se jí zeptal: "Píšeme z fyziky?" a ona jako každý čtvrtek odpověděla: "Nevim!" Z toho jsem vydedukoval, že ano, a tak jsem chuť na chlubení se občankou zahnal úplně. Když jsme se pak naprosto zdrcení vraceli z tělocviku (který jsme měli zcela nelogicky spojený s holkama), tak jsme si už jen ztěží vybavovali nějaká vektorová pravidla a když jsme došli před učebnu fyziky, prohlásili jsme, že žádná nejsou. S povzdechem jsme se začetli do sešitů, kde jsme měli náznaky poznámek a špicovali uši, kdy přijde fyzikářka. Za chvíli jsme tedy zaslechli to nechtěné "Baba si přiletěla" a když jsme zavřeli sešity, první, co jsme spatřili, byla fyzikářka Hadravová, která v obličeji připomíná buldoka (skvostný to pohled hned po tělocviku!) Náladu nám však zvedla vzápětí, když nás zavedla do té nejodpornější a nejmenší třídy na škole, kde se ani netopí a projektor blbne pomalu stejně jako u nás ve třídě. Oznámila tehdy něco, co jsem potřeboval. "Tak dneska vyzkoušíme ty, kteří se přihlásili minule!" - nezáviděl jsem jim, ale byl jsem rád za to, že se přihlásili, protože to znamenalo nudnou hodinu bez písemky.
Další věcí, na kterou jsem se ve čtvrtek netěšil byla výtvarka, kam chodím. No, spíš mi více jak ten kroužek vadí cesta tam, která trvá až moc dlouho a já díky tomu nikdy nepřijdu včas. Taky nesnáším, když musím cestovat sám. Já ani tak nevyžaduji konverzaci, ale nějaký příjemný doprovod. Občas se mnou autobusem jede jedna střelená dívka (asi jí budu nazývat Tess), která se mnou chodí na výtvarku. Je ze základky, ze které jsem s největší radostí před několika lety vypadl a její slovník je ještě omezenější jak ten můj! Občas ale stejně narazíme na téma, které by zajímalo nás oba. Nejednou jsme spolu nadávali na cikány, na řidiče autobusů, na Američany a na bývalé spolužáky - tedy, pro mě bývalé!
Ve výtvarce děláme z keramiky busty. Vůbec mi to nejde a ještě ke všemu dělám s Tess! Ne, že by byla nějak špatná, ale má prostě o ideální bustě jiné představy, než já. Také jsme si dlouho nemohli vybrat výraz a typ člověka. Chtěl jsem udělat ruského naštvaného tankistu a ona starého (už trochu dementnějšího) dědulu připomínajícího Einsteina. Nakonec jsem navrhl sebevraždu největší. Bylo to v afektu a rozhodně jsem to nemyslel vážně, ale ona přikývla. Tak jsme se pustili do dělání gejši! Jenže toto už se odehrálo minulý čtvrtek. Tehdy jsme pokročili asi do bodu, kde naše gejša připomínala nejvíc Voldemorta. Na tenhle čtvrtek jsme plánovali dodělat vlasy, jelikož s rysy nám (jako ostatně všem) pomohla učitelka, takže oličej byl hotový. Jenže jsme přišli na zradu největší. Blbě jsme udělali podstavu, a tak se nám Voldemort s asijskými rysy překulil během toho týdne na svou ctěnou tvář, tudíž jsme museli pracovat odznova. Tentokrát jsme se ale oba tiše dohodli na jedné věci - uděláme si to sami a nikoho do toho nenecháme kecat. Taky to tak dopadlo.. z mistra Voldemorta jsme udělali nejdřív oteklého skinheada s ňadry a později starou vietnamskou babičku. Vietnamskou proto, že k nám chodí na výtvarku Vietnamka jménem Linda a my zkoušeli dělat rysy podle ní. Na konci výtvarky jsme do pytlů zabalili starou japonku s pusou černošky a čelenkou Rusky.

Nastal pátek. Na tento den jsem se i přes vyhlídku písemky z matiky těšil. Můj parťák Bender mi totiž asi týden dopředu oznámil, že na tento pátek (neboli na včerejšek) přichystá kalbu k příležitosti mých narozenin a každý den mi to ještě připomněl, takže dokonale způsobil moje natěšení největší.
Škola skončila, matika byla dopsána, zdálo se mi to lehké, čili to mám úplně blbě, a my s Benderem zamířili k jídelně. Doprovázela nás tradičně Deina, která mi poskytovala aspoň nějakou útechu, když mi Bender oznámil, že musí jet napřed, aby to přichystal a já zůstal sám napospas velkoměstu - a jak jsem psal, nejsem zrovna dvakrát rád sám. :D
S Deinou jsme se setkali s její úchvatnou kamarádkou Bubu. Nevím vůbec, kde tato přezdívka vznikla a ani mě to nijak nezajímá, ale ty dvě se stejně snažily usilovně rozpomenout. A pak zabrousili ke Karlovi. Příběh o dívce, se kterou se seznámily na Horské Kvildě a tupě ji začaly nazývat Karel, mě opravdu zaujala až tak, že jsem se rozhodl odtrhnout se od nich a zamířit na jedno-radši-nejmenovanné místo pro pudinky. V tu chvíli ale zavolal přítel Bender, ať koukám i s pudinkama mazat k němu. No, byl jsem tedy bez pudinků, ale naivně jsem doufal, že Bender bude mít radost už jen z mé přítomnosti.
Cestou jsem potkal ještě Baťu s Dvorym. Ani jeden z nich se neobtěžovali mě pozdravit, ale když Baťa zjistil, že pojedeme stejným busem (proč já?!), tak si začal hrát na mého největšího přítele a začal ze mě dolovat cenné informace. Nakonec se šokovaný dozvěděl věci jako například, že Epica byla na MoRu a začal se utěšovat tím, že tam nebyli Nightwish. No - nejsem svině, o Tarje jsem mu říct už nemohl. :D

Konečně jsem tedy dorazil k Benderovi, ale zrovna lehká cesta to taky nebyla. Musel jsem se prodrat houfem odporých malých cikánů, pak houfem ještě odpornějších velkých cikánů a nakonec jsem málem srazil jednu peroxidku. Zrovna dvakrát mi jí ale líto nebylo.
Výtahem, který zněl, jako by měl každou chvíli spadnout, jsem se pomalu doštrachal až do třetího patra k Benderovi, který už číhal ve dveřích a mile mě přivítal slovy "Čau kámo vole všechno nejlepší, nejsem mistr proslovů, padej do naší kuchyně, já udělám velký finále....tamtadadá!" u nich v bytě.

A pak..
jsem to spatřil :D

Dort
Opravdu se mi nechtělo věřit, že by si kvůli mě někdo dal tu práci objednat speciálně dort! :D
A pak jsem se vrhl na dárky.. už týden před jsem dostal od Bendera Tobleronku a Fidorku, ke které se váže jistý příběh a stala se symbolem všech dražeb a nyní jsem dostal jakýsi černý (no jak jinak) tácek, ze kterého jsem udělal stojan na svíčku a..
John přívěšek
A TOMUHLE SE MI NECHTĚLO VĚŘIT UŽ VŮBEC! Děkuji, Bendere, kámo vole, parťáku! :D

Po samotném obřadu jménem oslava jsme se už tradičně odebrali k počítači, který pomalu hořel touhou poskytnout nám další videa ke zparodizování. :D A tak vznikl Čokoládový Karel, který byl původně Karlíkem a továrnou na čokoládu. A spolu s Karlem i další nezapomenutelné charaktery jako například Gangsterka (Veruka Saltini), která toužila celý svůj život po stíhačce nebo Augustus, který se nikdy nezmohl na smysluplné slovo nebo taky otec Gangsterky, který se až v hangáru dozvěděl, že je jejím otcem a tehdy mu docvaklo, proč mají oba samopaly a nebo samotný Willy, který si nemohl odpustit poučku o tom, jak se správně pere. :D

A pak celý den skončil.. nastala šestá hodina a já už se jen ve spěchu zpakoval a vyrazil od Bendera zpátky domů s dobrým pocitěm, že jsem Gangsterku nadaboval nezapomenutelně! :D

Přeji krásný večer. :)

Mrkněte na to..

25. září 2010 v 18:25 | Fender |  Oznámení a upozornění
Hodlám sem během dneška dát sáhodlouhý a tradičně nudný článek o čtvrtku a pátku a také ještě pár dárků k narozeninám mých blogových přátel.. ale nyní přináším pár reklam.. :)

Předně na Stylshop, úžasný obchůdek jedné mé výjimečné přítelkyně. Můžete si vybrat už z nabízeného zboží, které zahrnuje jak její výrobky, tak obrazy, kabelky, hodinky a spoustu dalších.. nebo si můžete cokoliv objednat! ;)

Dále bych byl rád, kdyby se hlavně milovníci a majitelé nějakých zvířat podívali sem, na blog Katty, kde probíhá soutěž o nejlepšího mazlíčka.. lépe řečeno probíhá zápis. Jde o fotografickou soutěž, kde máte za úkol vyfotit mazlíčka v různých situacích. ;) Myslím, že je to vcelku zajímavé. :) Na poslání fotky budete mít asi ještě týden. ;)

A nakonec vás stále ještě prosím o hlasy pro Dianu Horkou, ambasadorku vůně playboy. Všechny informace naleznete TADY včetně odkazu na stránku, kde hlasovat.

Tak zatím zdar. :)

Kdo nebude tentokrát hlasovat, toho si najdu a hodím pod jedoucí kombajn!

22. září 2010 v 21:14 | Fender |  Oznámení a upozornění
Zdrávas lidi, já vím, moc jsem vás neoběhl. Zabýval jsem se něčím vážnějším.. soutěží! A proto vás prosím, abyste se na adrese, kterou najdete TADY, zaregistrovali a hlasovali pro Dianu Horkou. ;) Na mejl vám pak přijde jakýsi ověřovací kód, na který kliknete a vrátíte se tím zpátky, ovšem budete tentokrát hlasovat za vůni a to za PLAY IT SPICY, neboli za tu první, která má nejmíň hlasů! :D

Děkuji všem moc! ;)

Kdyby někdo chtěl, tak mu já i soutěžící hlas oplatíme. ;)

What is a day without a blessed night and what is peace without a blessed fight?

22. září 2010 v 20:09 | Fender |  Oznámení a upozornění
I když proti angličtině neustále jako správný vlastenec zbrojím, tak ke dnešku se vyloženě hodí.. nejspíš si někteří i všimli, že dnes má totiž narozeniny Emilie Autumn!
Nadpis dnešního článku jsem si vypůjčil z jedné její písně, do které jsem se, dalo by se říct, zamiloval: "The Art of Suicide".

A tady tedy přikládám pár fotek mé milované a šílené oslavenkyně, bravurní houslistky, nádherné zpěvačky, talentované skladatelky..
EA
EA
EA
A video The Art of Suicide: ;)


Pokud jste fanoušky Emilie nebo se jím chcete stát, nebo vás jen zajímá trochu více informací, tak doporučuji navštívit Asylum, skvostné místo, kde jsem se i dozvěděl o koncertu Emil v Praze.. bohužel jsem to měl podmíněné fyzikou, tudíž jsem ji neviděl.. :( no, škoda..

Přeji všem krásný večer a nyní se pokusím udělat si tady na blogu trošku i pořádek a pak vám odpovědět na komentáře. ;)

Dárky

21. září 2010 v 20:39 | Fender |  Ocenění pro mě

Myslím, že název článku je jasný.. ukážu vám tady prostě, co jsem kdy kde od koho a za co dostal.. :D ve složce mi tu hnije pár cenek za nějaké soutěže už pár měsíců, tak to konečně vytáhnu a veřejně poděkuji autorovi.. ;)

Narozeniny!

Někteří si nejspíš všimli, že mám narozeniny.. lépe řečeno, že jsem včera měl své PATNÁCTÉ narozeniny, na které jsem se tedy netěšil s vyhlídkou toho, že budu všude jen platit dráž a stanu se trestně zodpovědným.. bbože, já už jsem trestně zodpovědný! No nic, ne že bych dělal něco nelegálníhgo, ale ten pocit..
Patnáctka člověka prostě nějak zdeformuje..
Ale přejděme k veselejší části.. nyní vám ukáži, čím mě obdarovali moji milovaní (moje SB, kdo by to nepochopil!)

Diplom
Nádherný diplom.. ndherný dáreček.. s OZZYM (na svém zaslouženém trůně)! Od Alex a Mitchie.

Diplom
Tuto nádhernost jsem dostal k narozeninám od Sayuri!  Epicopu, ale předpokládám, že všichni číst umíte, takže už to víte.. ;) Děkuji moc! :)

John 5 od Labandy
John 5 s přáním od Labandy
Rozvrh
Tak a za tyto naprosto úžasné dárky vděčím tedy mé milované Labandě, která mi věnovala ještě jeden dáreček,a le ten si nechám tedy pro sebe! :D Na druhou stranu, tento rozvrh hodlám na obdiv vystavit všem a hned zítra půjde na lavici - přilepím ho tam! ;) A jednu verzi animace už teď můžete najít kdesi v menu.. ;)

VVS

Jednou jsem se přihlásil do Velké všeobecné soutěže jako grafik nejhorší amatér a po nějaké době zjišťuji, že se mi daří dostávat stále do dalších a dalších kol..
A nyní vám tady píše výtěz VVS!
Ale jelikož šlo o soutěž hlasovací, tak opět musím poděkovat vám, protože to vy jte mě dostali až sem a za hlasy ve finále opět velice děkuji Labandě. ;)

Od pořadatelky Lucikpotom dostal za vítězství takovéto nádherné cenky.. jmenovku a diplom. ;)
Jmenovka
Diplom
Z té jmenovky jsem opravdu hodně unešený.. působí krvavě! Si kvůli ní snd nechám i další design předělat znovu do červena, aby se mi sem hodila do menu! ;) :D A tygry mám zatraceně rád, takže jsem se okamžitě do tohoto diplomu zamiloval. ;)

Zároveň jsem také tímto získal nové SB - Lucik asi na chvíli propadla klamné představě, že jsem sympatický člověk a zeptala se mě (no vlastně se zeptala všech účinkujících v soutěži), jestli bych nespřátelil.. má odpověď zněla "Ano", takže si ji jdu nyní přidat.. ;)

Ostatní soutěže

A všiml jsem si na "skladě" pár dalších diplomů, které jsem ještě nezveřejnil, takže teď s nimi přicházím.. ;)

Diplom
Tento úžasný diplom je myslím od Vaninky za bleskovčičku.. Děkuji!

Diplom
A tento úžasný diplom jsem dostal od Dincie. Byla k tomu i ikonka, ale ta mi bohužel nešla zkpírovat.. :( ale je to mistrovské dílo, myslím, že všechno od Dincie jsou úchvatná mistrovská díla! ;) Děkuji! :)

A snad je to vše. ;) Doufám, že jsem na nic od nikoho nezapomněl, tak já teď zajdu odpovědět na komentáře, když už jsem to asi zase týden nepraktikoval a přeji všem dobrou noc! ;)

Výsledky..

19. září 2010 v 19:44 | Fender |  Oznámení a upozornění
Takže - nyní se připravte na rozuzlení největší! ;)

Metal Queens:

Za úkol jste měli určit jméno zpěvačky, skupiny, písně a alba.  ;)

1.
Amy

Zpěvačka: Amy Lynn Lee
Skupina: Evanescence
Píseň: Lithium
Album: The Open Door2.
Simone
Zpěvačka: Simone Simons
Skupina: Epica
Píseň: Solitary Ground
Album: Consign to Oblivion
3.
Sharon

Zpěvačka: Sharon den Adel
Skupina: Within Temptation
Píseň: All I Need
Album: The Heart of Everything4.
Liv

Zpěvačka: Liv Kristine Espenæs Krull (stačilo mi i Liv Kristine)
Skupina: Leaves' Eyes, Theatre of Tragedy (stačilo mi Leaves' Eyes)
Píseň: My Destiny
Album: Njord (nebo taky My Destiny EP)5.
Asi nejlehčí:
Tarja

Zpěvačka: Tarja Turunen
Skupina: bývalá členka Nightwish
Píseň: Die Alive
Album: My Winter Storm6.
Angela


Zpěvačka: Angela Gossow
Skupina: Arch Enemy
Píseň: I Will Live Again
Album: Rise of the Tyrant7.
 A asi nejtěžší:
Anne
Zpěvačka: Anne Nurmi
Skupina: Lacrimosa
Píseň: Lichtgestalt
Album: Lichtgestalt
Nyní vaše výsledky:

Sayuri: 4 body
Inanimate: 38 bodů
Alex: 15 bodů
Maglaiz: Maglaiz si tytvořila své vvlastní celebrity a dokonce jim i sepsala nové písně a vložila je do úplně nových alb, nicméně mě pobavila, tudíž to má za plný počet :D
56 bodů
Violet: 12 bodů
Hate: 24 bodů

Takže gratuluji všem a děkuji, že jste měly odvahu se zúčastnit. :D

Bleskovka:
  1. V jakém stavebním slohu je budova, ve které bydlíte?
  2. Která značka cigaret je podle tvých postřehů nejlevnější?
  3. Fandíš Sebastianu Vettelovi ve Formuli 1?
  4. Čeho je zkratka GTA (jde o hru, kdo by nevěděl..)?
  5. Z jakého (pro tebe) nejkurióznějšího státu znáš hudební skupinu?
  6. Víš, co jsou to upanišády?
  7. Kolik má žena chámovodů?
  8. Myslíš, že si z tebe dělám s těmito otázkami srandu?
  9. Nedělám, tak ahoj! :D
Takže, nyní vvám vyhodnotím bleskovku, při které mě pobavily odpovědi snad úplně od všech. :D

Maggie: Vyplnila jako první a hned mě odrovnala a navíc fandí Sebastianu Vettelovi! - 26 bodů. ;)
Sayuri: 12bodů. ;)
Haf: 30 bodů! Jako jedna z mála ví, že chámovody mají jenom muži! :D
Alex: 24 bodů. ;) Jsi mě naštvala s tím Alonsem! :D
Teryii: 34 bodů! ;) Což myslím není daleko od plného počtu! ;)
Mary P.: 18 bodů! ;)
Lucy13: 18 bodů! ;)
Hate: 28 bodů! ;)
Violet: 16 bodů! ;) Ale taky ví, že nemá žena žádný chámovod! :D
Dincie: 32 bodů! Jediný člověk, který nesleduje formule a přesto za to dostal body! :D No a žena vskutku nemá (nebo by neměla mít) žádný chámovod! A tuším, že po steroidech by jí taky jentak "nenarostl". :D
Maglaiz: No Maglaiz mě už tradičně odrovnala, to byla taková třešínka závěrem.. a její polštář na tom nic nezmění - 36 bodů! :D

Rychlovka

 Mutilationisthemostsincereformofflattery bylo slovo, které jste mi měli rozdělit a přepsat VELKÝMI písmeny!
 Správné rozdělení: Mutilation is the most sincere form of flattery. ;)
za tohle bych byl ochotný vám dát i 10 bodů! Ale ty získalo opravdu jen málo z vás.
Alex: 5 bodů! Čistá půlka, protože velká písmena jí asi nic neříkají!
Hate: Nakonec mi to těmi velkými písmeny přeci jen přepsala - 10 bodů!
Sayuri: 5 bodů! Opět bez velkých písmen! Vy snad nemáte na klávesnici Caps?
Dincie: Prozměnu mi to napsala velkými písmeny,a le rozdělení je tak trochu mimo. Všechny vás tam asi hodně lákalo to "reform".. kdybyste poslouchali Mansona, tak znáte správné řešení! :D
5 bodů!

A zbytek to má prostě mimo. :D
Gratuluji tedy těm, kteří byli natolik kreativní, že v tom aspoň něco viděli. :D 

Popis!

Aneb soutěž pro lidi s fantazií!
Zúčastnilo se vás vcelku málo, ale přesto to byla hojnější účast, než jsem čekal. :D

Alex: Napsala mi jako první a byl to vskutku úchvatný a barvitý popis. Byl jsem tím nadšen a jen jsem doufal, že se takových objeví ještě více! ;)
30 bodů!
Sayuri: Sayuri mi opsala popis z povídky, ale i tak to na atraktivitě neubralo!;)
28 bodů! ;)
Dincie: Dincie mě ušetřila sáhodlouhého čtení a stručně mi napsala jednu větu. I tak mě tíma le pobavila a dokázala že méně je někdy více! ;)
28 bodů! ;)
Maglaiz: Maglaiz popsala mě. Tedy aspoň jsem to z toho vydedukoval. :D Potěšilo mě, že mě bere jako celebritu a i podáním mě pobavila. ;)
30 bodů!
Hate: Hate popisovala kytaristu Childrenů, jehož jméno si nepamatuji, ale jehož charakteristika se mi asi vryla do paměti už navždy. :D
32 bodů! ;)

2. bleskovka

Alex:28 bodů! Alexandrovce obdivui, ale rozhodně ne tajně, bohužel naně však nejedu! :(
Tokitas: 26 bodů! První člověk,k terý ví, že do lampiček se dává maximálně 60ti wattová žárovka. :D
Hate: "Člověk", který mě taky dokáže dokonale pobavit. Dokonce přesně spočítala počet zubů mého dědy. :D A zavedla novou českou dechovku - Cannibal Corpse! No poslechněte si jejich Make them Suffer - kam se hrabe Bílá Orchidej?! :D 32 bodů!
Labanda: Konečně někdo vzpomněl staré dobré české dechovky jako je Moravanka! 22 bodů!
Sayuri: 28 bodů! Jestli mě někdo při této bleskovce odrovnal až pod stůl, tak Sayuri! ;)
Violet: 26 bodů! Ano, můj děda má přes dvacet zubů! :D
Maglaiz: 24 bodů, i když mě její odpovědi také dostávaly, kupodivu mi jde někdy o správnost.. ale jenom někdy. :D
Maggie: 24 bodů! ;) Vy jste si všichni nějak moc oblíbili Evu a Vaška ne? :D
Dincie: 32 bodů! Správné odpovědi naservírované vtipnou formou se ocenit prostě musí.. a to vysoce! ;) :D

Myslím, že většina z vás dohnala popřípadné ztráty.. ;)

Slovní fotbal!

Každé slovo je za pět bodů, každý pětinásobek za deset. ;)

Pátý komentář byl kapánek od věci, takže nikdo nic..
Sayuri: Dala desátý komentář - 10 bodů!
patnáctka zůstává neobsazená! ;)
Dvacítku jsem zablokoval já, takže taky neobsazená! :D
25. komentář dala Maglaiz, i když šlo o kop, který se nepočítal, 10 bodů je jejích.
Lilly Addams: Dala třicátý kop, který se bohužel taky nepočítal, ale tech 10 bodů ji přičtu stejně.
Alex: 35. komentář, takže deset bodů! ;)
Labanda: 40tý kop, takže dalších 10 bodů! ;)
45tý komentář byl název písně a to se nepočítá a 50tý byl také od věci komentář. ;)

Konečné skóre fotbalu:
Alex: 65 bodů!
Sayuri: 30 bodů!
Labanda: 25 bodů!
Maglaiz: 25 bodů!
Violet: 10 bodů!
Lilly Addams: 10 bodů!
Dincie: 5 bodů!
Hate: 5 bodů!

Skupiny a osobnosti na "G"

Za každou skupinu 3 body, za každou osobnost 5 bodů. ;)
U osobností počítám příjmení na "G" ;)

Labanda: vypsala opravdu nespočet osobností a skupin, ovšem u mnohých názvů jsem i si ani nebyl jistý, jestli jde o osobnost či o skupinu a musím se přiznat, že jsem to nemohl ani spočítat, jelikož jsem si nebyl v jistých případech ani jistý k čemu která slova patří. :D Takže zaokrouhluji na 150 bodů! 
Alex: 40 bodů!
Hate: 30 bodů!
Dincie: 18 bodů!
Maggie: 11 bodů!
Maglaiz: 10 bodů! Ne, že by se v něčem trefila, ale sranda byla, na druhou stranu, by to bylo pak neférr vůči ostatní, proto 10 bodů! ;)
Lilly Addams: 8 bodů! Gandalfa neuznávám! :D 

Tipovačka

1. Jaké je mé nejoblíbenější číslo?
-Moje nejoblíbenější číslo můžete najít několikrát i tady na blogu - 5!
2. Můj nejoblíbenější zpěvák?
-Jelikož mám celý pokoj polepený Marilynem Mansonem, tak tento post patří jemu, ovšem poslední dobou podléhám více specifickému hlasu Tilo Wolffa, takže bych uznal i tuto možnost! Lidi, John 5 je kytarista! ;)
3. Koho z Julie Lescaut mám nejradši?
-Padla možnost, že mám nejradši vrhy. :D Nad tím jsem neuvažoval, ale kousek pravdy na tom možná i bude. :D Každopádně jsem myslel N'Gumu. ;)
4. Kolik stálo potítko na MoRu?
-Bylo nehorázně drahé: 150Kč! Až jsem váhal, jestli ho koupit nebo ne. :D
5. Jak velký má dluh naše republika?
1 354 423 844 959,- Kč (A furt to roste!)
6. Kolik mám doma CD Babouků? :D
-Nejsem fanoušek, ale jelikož jsem něco přepaloval tetě, tak mám doma 2 jejich CD. :D

No a teď vaše výsledky z obou částí.. musím říct, že vaše dohady mě opět mnohdy pobavily. :D

Maggie: 36 bodů!
Alex:26 bodů!
Sayuri: 26 bodů!
Stylshop: Těší mě, že má taky ještě někdo rád číslo pět! ;) Nicméně bodů 16! ;)
Tokitas: 28 bodů! Tipla jak Mansona tak Wolffa! Nějak moc mě znáš ne? :D
Dincie: 32 bodů! Pěkná práce a hlavně dobrý tip na dluh ČR! ;)
Hate: 30 bodů! Jsem rád, že máš taky ráda N'Gumu! :D
Labanda:22 bodů! ;) Jsem rád, že jsi tak zodpovědný občan a máš přesný přehled o našem dlluhu. Někdy bych o něm však radši nevěděl. :(

Poznávání písně

Více než vaše znalosti v oboru hudby jsem tady testoval spíš vaši poctivost. :D Myslím, že drtivá většina z vás prostě rozklikla video! No ale co.. i to budu počítat.. za pár bodíků..

Interpret: Marilyn Manson
Píseň: 15 (a no - souvisí s dneškem tak, že mám patnáctiny)
Album: The High End of Low
Rok: 2009

Alex: všechno dobře.. čím to bude.. :D 25 bodů!
Stylshop: má dobře název alba: 5 bodů! ;)
Hate: 20 bodů! ;)
Dincie: byla poctivá, ale body jí to bohužel nevyneslo.. :(
Tokitas: 15 bodů! ;) Nezná název písně.. :O
Violet: 5 bodů! Ano, je to Manson! :D No jako malej vypadal jako jeden můj spolužák, takže bych byl ochotnej i tvrdit, že na tý fotce by mohl být on! :D
Maglaiz: 10 bodů! Sice si umí zvětšit video, ale písničku a rok opsat už nedokáže! :D
Labanda: 25 bodů! ;)
LUCINA: 20 bodů!
Niki: 15 bodů! Ano - mám patnáctiny. ;)
Lilly Addams: 15 bodů! Proč se otravovat s rokem, což? :D
Sayuri: 5 bodů!

A toto byla poslední soutěž.. teď vám sem hodím vaše konečné skóre! ;) Myslím, že je to poměrně i vyrovnané. ;)
Ještě dnes ráno se mi také zapojila Lucy13,a le já už soutěže ukončil.. :( no nic, myslím, že stejně nějakou menší cenku útěchy vyrobím a určitě věnuji každému společný diplom.. u dalších cen se nechte překvapit. ;)

Výsledky

Alex: 258 bodů!
Stylshop: 21 bodů!
Hate: 211 bodů!
Dincie: 152 bodů!
Tokitas: 69 bodů!
Violet: 69 bodů!
Maglaiz: 191 bodů!
Labanda: 244 bodů!
LUCINA: 20 bodů!
Niki: 15 bodů!
Lilly Addams: 33 bodů!
Sayuri: 138 bodů!
Maggie: 97 bodů!
Haf: 30 bodů!
Inanimate: 38 bodů!
Mary P.18 bodů!
Lucy13: 18 (oficiálních) bodů!

Takže výtěz je Alex
Druhé místo obsazuje Labanda
Třetí místo vyhrává Hate

Gratuluji všem! ;)
A děkuji moc za zúčastnění. :)

Začátek..

18. září 2010 v 20:25 | Fender |  Oznámení a upozornění
Ano, toto je začátek éry po konci kalby! :D Zmatené? No prostě ukončuji nyní oficiálně kalbu. ;) Prosím tedy opozdilce, aby dopsali a lidi nadšené z mé párty, aby přestali doufat v další soutěže. ;) Omlouvám se.. bylo tady toho asi vcelku málo, já vím, ale popravdě mám i jiné věci na starosti a věřím, že vy také. ;) Zítra nebo ještě dneska pozdě večer bych mohl na blog hodit rozuzlení (které by obsahovalo výsledky vech soutěží + vaše skóre a vyhlášení vítěze!).

Sám jsem zvědav, jak to s těmi body dopadlo. :D


Hádejte miláčci...

18. září 2010 v 18:13 | Fender
Vadné oslovení což?
Přicházím teď s otázkou nejtěžší.. Co je to za píseň?!

Kdo to uhodne.. tak mu dám 20 bodů k dobru.. kdo uhodne aspoň autora, tomu dám 10 bodů  kdo uhodne i album a rok vydání k tomu, tak mu přičtu 30 bodů - rozumné, ne? ;)

No a ještě mi řekněte, jak tato píseň souvisí s dneškem. ;)


Ty/ipovačka

18. září 2010 v 17:07 | Fender
Mám pro vás další soutěž, kterou bych přiblížil nejvíc asi typovačce.. ;)

1. Jaké je mé nejoblíbenější číslo?
(och, jak těžké.. :D)
2. Můj nejoblíbenější zpěvák?
(další extra těžká věc!)
3. Koho z Julie Lescaut mám nejradši?
(přituhuje..)
4. Kolik stálo potítko na MoRu?
(kdo tam byl a koupil ho.. :D)
5. Jak velký má dluh naše republika?
(to se dá zjistit!)
6. Kolik mám doma CD Babouků? :D

...

No a teď druhá část této soutěže.. ;)

1. Jaké je vaše nejoblíbenější číslo?
2. Váš nejoblíbenější zpěvák?
3. Koho máte nejradši ze seriálu Julie Lescautová?
4. Popište mi, jak si představujete potítko z MoRu. :D
5. Jak velký dluh máte? :D
6. Kolik máte CD Babouků, vy zapálení fanoušci?! :D

A tradičně odkaz..