BLOG JE OFICIÁLNĚ POZASTAVEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍKvěten 2010

UPOZORNĚNÍ

31. května 2010 v 21:16 | Fender |  Oznámení a upozornění
... pro všechny, kteří se mi přihlásili do oné velké kreativní soutěže...

Zatím tedy počítám napevno s


a možná s


Kdyby se chtěl někdo ještě přihlásit nebo odhlásit (což by mi bylo líto) ta možnost tady pořád je... odhlásit se vlastně můžete kdykoliv, přihlásit do konce června :)
Vítán bude každej... čas na vypracování máte poměrně dlouhej - PŘEDBĚŽNĚ do 13.7. 2010 (to je den, kdy to budu muset na vašem blogu najít :D)!

Předpokládám, že všem zúčastněným udělám diplomy a těm nejlepším z nejlepších i klikačky... autorovi mého nejoblíbenějšího výtvoru věnuji na svém blogu prostor pro reklamu (která tam zůstane, dokud jí nebudu chtít odstranit :D). Pokud mi to autoři dovolí, budu taky chtít to nejlepší na svém blogu zveřejnit :)

Další upozornění pro všechny, kdo se ještě nepřihlásili a chtějí tak učinit... soutěžit můžete s básní, úvahou, povídkou, ale i GRAFIKOU (takže pokud by o to měl někdo zájem... vyrobit něco na téma...)

Pokud chcete vědět něco více (například zadání :D), najdete to v tomhle článku... ZDE!

Pokud jsem zapomněl na někoho přihlášeného, tak dejte vědět... :)

A jak už jsem psal do předchozího článku, nejspíš budu ještě pravidla pilovat :)

Změť, bordel a chaos aneb JE TO DOMA!

31. května 2010 v 17:07 | Fender |  Události
Takže nejdřív tady mám video s Johnem... oficiální k The Art Of Malice...


Pak tady mám pár faktů.... za včerejšek mi to ukazovalo návštěvnost 85 lidí, což by mohl být rekord, ovšem tohle číslo já zas tak neberu, protože vím, že zhruba nějakých 90% z toho jsem já, Sayuri a Raki (moje nová SB!)
:D
A pak rekord v komentářích... přes devadesát... to je taky dokonalý :) a zase díky Sayuri a Raki :D holky, já přemýšlím, že vám za tu vaší aktivitu tady udělám snad diplom.. :D S Yaoi samo.. :D

Četl jsem taky (v komentářích, kde jinde.. :D) že někdo z vás má na zítřek snad volno či co.. :D my jedeme na exkurzi! :( někam do Žďáru, do zapadákova, do muzea knihy a ještě ke všemu jen jako doplněk! My ale nemůžem být tak hrozná třída, jak se o nás povídá... celkově nám to tam kazí asi jen 10 lidí, což je jedna třetina... čili menšina! :D Rozhodně jsme se nepodíleli všichni na vyrvání dveří ze zdi... rozhodně jsme se nepodíleli všichni na vyrvání zámku ze skříně... rozhodně si všichni zasloužíme školní výlet a to ne jen jako podřadnou exkurzi! A ještě ke všemu s Holečkovou :( V životě... říkám vám, v životě mě ta ženská nedopálila tak, jak dnes! Na jejích hodinách nemá cenu přispívat do diskuzí, protože vám odpoví "Nejsi tázán, přihlaš se...", když se jako debil na její rozkaz přihlásíte, řekne vám "Ty k tomu máš co dodat? Já teda ne? A jestli máš nějaké komentáře, tak je to špatně, protože já to už jako nechci řešit.... takže DEJ RUKU DOLŮ"! Ano... domluva je pak SNADNÁ!! :( Baba jedna! :( A pak nás ještě nakonci hodiny svým sarkastickým tónem uklidňuje... "Já bych s váma jela kamkoliv..." Hm... to je milý, ale my s ní ne! :( :D Takže jsem na ten zítřek zvědav! :D

No a nakonec úplná bomba! MÁM VSTUPENKY! Ano, už dorazili... takže tady je náhled vstupenky na MASTERS OF ROCK!!!


A tady dokonalá fotka... :D od Maggie ...
(A já vážně nevěřil, že se ti dva přátelí :D jinak Deppovi gratuluji... a zavidím :( :D )


A teď zatím ahoj... jdu předstírat, že se učím matiku, protože ve středu píšu čtvrtletku!

Diplom za bleskovku s MANSONEM!

30. května 2010 v 16:56 | Fender |  Ocenění pro mě
diplom
Díky Pumince za skvělej diplom s Marilynem Mansonem :)

Diplomy

30. května 2010 v 10:53 | Fender |  Ocenění pro vás
Takže jsem zpět s diplomy za druhou bleskovku!

Jak už jste si možná někdy všimli, já si nehraju na udílení míst a diplomy dělám všem, kteří v daném čase napíšou... jelikož se mi sem ale přihlásilo lidí více než dost, měl jsem opravdu chuť začít dělat diplomy jen prvním třem :D nakonec mě napadl společnej diplom pro všechny (to u ňákýho osmýho) na druhou stranu se mi ty předchozí (co jsem už udělal) nechtěly mazat... takže tu  máte několik diplomů...

1. pro Lucy13 s Mansonem :)

diplom
2. pro LUCINU... a zase Manson :D

diplom
3. pro Svetpodkovauzd ... s Coldplay :)
diplom
4. diplom pro Misku... s Billem z TH :)
diplom
5. pro Magdu... se Šájenem :) dlouho jsem přemýšlel, jestli ti tam dát normálního Jonase nebo mýho Lógra :D No ale když jsi napsala "Šájen", tak je to holt s tématikou ČMMP :D Takže diplom se Šájenem a jeho mazlíčkem :D
diplom
6. pro AdÉéLiiS... s Kiki Kanibal :)
(dělání diplomů mi dělá čímdál větší rozhled v oblasti celebrit :D ...)
diplom
7. pro Lily Addams... s obrazy od Victorie Frances a nějakou růží :)
diplom
8. pro Ricciu... s koňmi :)
diplom
9. pro AneTču... zase s Avril :)
diplom
10. pro Hate... se Sonatou Arcticou :)
diplom
11. pro Dem :** ... s Demi Lovato :)
diplom

Tak... a teď přichází diplomy, se kterými jsem si absolutně nevěděl rady! Chtěl jsem, aby se to aspoň trochu líbilo, zároveň to ale zveřejňuju jako odstrašující příklad :D Lidi, PIŠTE MI, co chcete na diplom, jinak to dopadne takhle... nikdy nenechávejte výběr na mě - já NEMÁM  FANTAZII! Takže se Maglaiz i Baruš omlouvám, ale pro příště mi napište něco konkrétního :D

12. pro Baruš... :)
diplom
:D :D no... já má zrezlý potrubí rád :D

13. pro Maglaiz... mrkal jsem k tobě na blog a našel článek s Eluveitie - takže to máš s nima a pak ještě s menším ohnivým pentagrámkem.. :)
diplom
14.... tenhle diplom jsem se rozhodl udělat  všem, kteří mi napsali po skončení... je společný, je to směs... podivná změť, ale doufám, že se bude líbit :) takže diplom pro Labandu, Petru, Lucernu, PhoebeQenQu, darksi a ElInQu ... :)
společný diplom
15. Á... zapomněl jsem na Dajánu :D tak jsem tedy v rychlosti udělal diplom s Gregem Housem, protože blog máš s nim... je to sympaťák a tak vůbec :D... snad se bude líbit :)
diplom
Tak doufám, že se aspoň trochu líbili... všem zúčastněným GRATULUJI a opět se omlouvám za ty háčky... zvlášť tedy AneT :)

Pro příště určitě počítám i se Sayuri :)
ZescA mě zase upozornila, že 6 miliónů komentářů mít nebudu... škoda :D ale já chci všem poděkovat za jiný rekord... včera tady totiž bylo 80 lidí!!!!
Takže díky všem
a gratuluji všem! :)

A ještě gratuluji SaBiNce, jejíž koment jsem našel teď ve spamech... bohužel bez diplu, ale gratuluji a počítám s tebou i pro příště :)

Dokonalost sama!

29. května 2010 v 11:13 | Fender |  Ocenění pro mě
Jak jsem si včera stěžoval na celý týden, sobota se rozhodla vše mi vynahradit! Vím, že sobota v tom má samozřejmě prsty asi nejmíň, takže děkuju lidem, co se rozhodli mi udělat život příjemnějším! :)

A zase chci nejdřív děkovat za návštěvnost - 54 lidí! Díky a jsem rád, že se vám tady líbí :)

Nadále chci moc poděkovat Labandě za dokonalý diplom :

diplom

A ještě dokonalejší avatar :


Taky chci poděkovat všem, co pro mě hlasovali v nerůznějších soutěžích nebo se k tomu ještě dokopou :)
A všem, kteří včera ztratili svůj drahocenný čas komentářem k mému předchozímu článku a souhlasili se mnou :) :D nebo mi jen pochválili blog, protože to mi dělá hroznou radost - no jo, jsem holt narcis, egocentrik a naprostý milovník komplimentů :D

A nyní chci probrat věčné téma - VOLBY!
Nevím proč, ale samotný fakt, že jsem dokopal mamku k volbám, mi dokázal zvednout náladu podobně jako MOR (asi blbnu!)
Volit půjdem Stranu svobodných občanů! Kdyby se chtěl někdo připojit... :D
Vím, že tahle akce probíhá už asi na několika blogách, ale zajímalo by mě koho půjdete volit nebo jste volili vy! :) Jestli teda vůbec volit půjdete (pokud je vám míň jak 18, tak samozřejmě myslím vaše rodiče). Berte ale na vědomí, že když volit nepůjdete, dáváte tím automaticky hlas straně, která je u moci teď - a to by asi nikdo nechtěl, že... :D

Tak a tady je blend SSO - našich beranů! :D
Ještě hodinu... :)

Strana svobodných občanů!

Tak pro SSO ten odhad nevypadá moc dobře, ale aspoň, že tam jsou Věci Veřejné :)

Co se za ten týden zase dalo zkazit...

28. května 2010 v 16:56 | Fender |  Zamyšlení
Už je to tady... stěžuju si už i na blogu! Já si vlastně stěžuju na něco pořád, ale řekl jsem si, že tady se to pokusim omezovat... nevychází mi to :D

Předem jsem ale chtěl poděkovat všem, co sem zašli nebo pravidelně chodí, protože předevčírem tady bylo 58 lidí a včera 42, což je podle mě úctyhodné - tak vám moc děkuju :)

Teď ale k těm problémům...
Já rád obcházím blogy a přečtu si články třeba i o tom, v čem se tak úplně nevyznám. Chci se dozvídat něco novýho, ale zatím spíš přicházím na to, že jsem buďto staromódní nebo dementní nebo já nevim, ale psát v každým slově "w", to mi vážně nepřijde normální! Narazil jsem ovšem na pár blogů, kde se takto čeština przní naprosto normálně... nevim, jestli maj ty lidi problém s klávesnicí... a nejenom s "w" ale i s Capsem!! Nevim vážně, jestĺi je to nová móda, ale nelíbí se mi! Vážně nevidím nic krásnýho na tom, psát každé druhé písmeno (nebo třeba jenom óčka) velké a tam, kam patří jednoduché v, cpát dvojté! Tak prosím, jestli někdo budete vyznavačem tohoto stylu - nepište mi tak do komentářů! Díky. Jednak se to špatně luští a jednak se mi to vážně nelíbí ... :)

Nadále... písemky! :D
Já vím, že ty asi nikdy nezruším (ale bylo by to hezký :D), ovšem štvou mě tak, že na to ani někteří spolužíci nemaj! A to je co říct - to mi věřte! :D
Jestli jsme tenhle týden nepsali ze všech nejhorších předmětů, tak jsem asi bárbína... protože čtvrtletka z matiky a na to složitá písemka z fyziky... to by normální člověk nepřežil! Jsem asi divnej, že mě tyhle 'logické' předměty nebaví, ale prostě to tak je! A ano... omlouvám se, že si vám tady stěžuju z blbostma, prostě už to na mě vlítlo!

Co mě ale dopálilo nejvíc...
... byla kadeřnice! Nebo spíš reakce mojí matky... "vypadáš hnusně, že já se nechala ukecat a skočila ti na takovou blbost..." už zase mám chuť napsat, že jí nenávidím! A já to napsal... jenže to zase přejde... až mi ty vlasy dorostou... a my budem zase šťastná rodinka a vše bude v klidu, abychom se mohli pak znova pohádat a já vám to tu mohl opět tak krásně rozepsat! :D

No, snad jsem vás neunudil k smrti... sám sebe bych asi unudil! :D

Kreativita a SOUTĚŽ

25. května 2010 v 21:40 | Fender |  Mé básně
Lidská kreativita nezná mezí... někdo kreslí, maluje, zpívá, hraje na různé instrumenty a já... píšu! Jako spoustu jiných, ale co tak procházím cizí blogy, jejich majitelé většinou píšou zamilované povídky nebo romantické básně... já píšu úchylné povídky(viz. odkaz na jeden blog v menu) a ještě úchylnější básně... rozhod jsem se vám sem dát druhou ukázku - už to není ta 'zdravá deprese', tohle jsem psal v afektu, psal jsem to a hlavu mi zaplňovaly myšlenky, kterým jsem nerozuměl - a to vznikají nejlepší díla (když nepočítám to, co vzniklo během mého posezení na záchodě :D)

Takže moje 'veledílo' numero 2 :
Nekrofil
(upozorňuji, že to určitě nepopisuje můj osobní postoj k životu... a smrti :D)

Byla mrtvá,
já ji znal,
potřeboval jsem s ní být,
na nic se neptal
a sledoval život
prchající pryč.
Spleť nočních můr,
mě už nezbývá nic
jiného než doufat
a před pravdou utíkat,
donekonečna se skrývat
a ospravedlňovat se.
Prosím, vrať se!
Zahoď ten zrádný klíč
od nebeskýho království
a spočiň navždy vedle mě
jako vždy,
tváříš se nevinně,
prý nic nevíš a jdeš dál.
To je poprvý, co jsem se bál
a spadl do tmy,
držím tvojí hlavu,
tvé vlasy mi oplétají ruce,
drží mě a brzdí,
já ztrácím snahu!
Otočím tě prudce,
naposled vidět tvojí krásu
přirozenou a šaty
jsou teď na překážku.
Hodím je do větru,
on unáší je v dál,
zanechal je ve vodě,
co tvou krev smývá.
A teď jsme tu sami,
proč musím brečet?
Nevzpouzíš se,
copak nechceš křičet?
Na tvou kůži z perletě do padá měsíční svit.
Taková nádhera
až mě to dojímá,
já jsem snad melancholik!
Rostřeseně tě hladím,
šeptám, že to nebude bolet.
Trochu zbytečné,
když mluvím k mrtvole!

Nepovažuju to za nic úchvatného a ni převratného....

Ale teď k té soutěži....


MOR

25. května 2010 v 12:08 | Fender |  Události
Jsme na informatice a před chvílí jsme řešili, co budem dělat. To nejlepší, co nás napadlo bylo jít na blog a napsat ňáký články...

"Já budu psát o MORu."
"A já o matice.... takže vlastně o tom samým" :D

Ale teď k samotnému MORu :D neboli Masters Of Rock 2010...!!! Možná jste zaregistrovali, že se to koná... ve Vizovicích... v areálu likérky R.Jelínek!!!

15.7-18.7. 2010... čtyři dny dokonalé hudby... čtyři dny plný metalu a rocku... ano... už je to tak - pokud vše klapne JEDU TAM, když nevyšel ten Metalfest...

16.7. vystoupí Epica a Manowar - to bude ten nejlepší den! :)
V neděli pak Lacrimosa - jedna z mých nejoblíbenějších německých skupin!!

A ačkoli nejsem fanoušek všech těch skupin, co tam budou, musí to bejt jeden z nejúžasnějších zážitků v mým životě!!!

MISTŘI!

24. května 2010 v 7:01 | Fender |  Události

Sledovali to včera asi všichni...
HOKEJ - sledovali to všichni fanoušci, jak jsme se stali MISTRY SVĚTA!

Vím, že ta zpráva Česko obletěla už několikrát.... mám ale potřebu to sem taky dát, jóóóó!!!

Všechny ty zákroky! Vzpomínám na stav 2:0, kdy se dole objevily "výstřely na bránu", my šest a Rusové 27 nebo kolik... a přesto gól nedali! (to až někdy později...) Ale 2:0 nebo 2:1 to je jedno, krásný je tol obojí!

Češi jsou nej... Vokoun je nej, Voky je bůh... to už jsem psal na hodně míst, dokonce je to nejspíš i skupina na FB! Nedivím se, že ho lidi oslavujou, byl vážně skvělej!

Ale Rusové nás začali pěkně masit... to bylo jedno úmyslné strčení za druhým! Hráli několikrát takový přesilovky! Ale mistři jsme MY!!

mistři

"Jen málo Rusů si nechalo medaile na krku.... nikdo!" :D

Vážně se nedivím, že to servali - nasraní! Ať se užíraj! :D

Ale pozor!! Ovečkin medaili nesundal - jako jedinej... čest mu! Lidí, co dokážou prohrát je málo... jeho spoluhráči jsou tím důkazem!

mistři
                         Jedničky:
                         Vokoun
                          Klepiš
                         Rolinek
                    Jóó, díky hoši!


(A pak, že ňákej Jágr - kde byl? Dělal tam prd a všichni z jeho přihrávky dělají to nejlepší, co se za celej hokej stalo!)


A když se daří, tak se daří... za včerejšek tu bylo 41 lidí, vím, že to sem vůbec nepatří, ale udělalo mi to radost - je to zatim rekord - DÍKY! Tak, teď se jde dobývat padesátka :)

Řetězák

23. května 2010 v 20:23 | Fender |  Zamyšlení

Nikdy jsem to neměl rád, ale když už jsem to našel...
ŘETĚZÁK!
Co jsem nalezl na jednom blogu a svou demencí mě okouzlil tak, že sem si ho musel vyplnit :D

1. Máš rád gumové medvídky?  Kdo by je neměl rád?! :)

2. Máš rád růžovou? Si děláš legraci ne?! Takhle mě urážet... FUJ! :D

3. Máš rád EMO?  Už mi nevadí :)

4. Kdy se ti naposled zdála noční můra? Noční můra? Nevim... včera se mi zdál dobrej sen, že Manson vydal nové CD a noční můra byla to, když jsem se probudil a zjistil, že to není pravda :(

5. Máš ICQ? Hm... na minulým počítači, co je teďka zahrabanej kdesi za skříní :D

6. Zima nebo léto? Podzim!

7. Černá nebo bílá? Vždycky černá!!

8. IPod nebo mp3 Mp4!

9. Colorfullky nebo avatary? Nedělám ani jedno a ani jedno mě neokouzlilo...

10. Blendy nebo colorizace? Blendy... colorizaci zatim neumim :D tak daleko jsem nepostoupil... :D

11. Obyčejná čokoláda nebo bílá? Ta belgická, ať už je jakákoliv :)

12. Kdo má pokračovat? Každá zbloudilá duše, která se zatoulá na můj blog a bude chtít pokračovat...
(takže asi nikdo.. :D)

KONEC!

23. května 2010 v 17:59 | Fender |  Ocenění pro vás
Testu samozřejmě :D

Takže... vyhodnocení je následující:

Mám tady diplom pro Maggie... a to asi za nejvtipněji vyplněnej test!
Jinak je... zase s JOHNNYM! :D
dipl pro Maggie

Další je pro Lucinu... s Marilynem Mansonem!!
dipl pro lucu

Poslední - pro Lucy13 s Wednesday 13
dipl pro lucu13

Všem GRATULUJU  a to samozřejmě i těm, kteří diplom nechtěli nebo neuvedli, co na něj...
a děkuju za účast i Mie Moonlight, Já a AneTče, že sem aspoň vlítla, ale bohužel to vzdala!

A omlouvám se, že ty diplomy jsou opět bez háčků a u některých i bez čárek. :(

Fotky

20. května 2010 v 12:11 | Fender |  Fotogalerie

Nová fotka : John 5 - Malice Man

John už asi před týdnem či dvěma konečně zveřejnil první promofotky k novému albu The Art of Malice. Postupně však přidává další a další (je to jasný pozér - proto ho mám rád :P). Nyní se i vy můžete juknout zatím na poslední úlovek z jeho nové galerie:

A pár starších :

... abyste měli vůbec představu, o kom tady píšu. :P Protože, věřte nebo ne, stále se setkávám s lidmi, kteří o Johnovi nic neslyšeli ... hm, hm, hm - to je mi podezřelé!

Diplomy pro vás!

19. května 2010 v 20:33 | Fender |  Ocenění pro vás
Takže...
Tady jsou ty diplomy!

Trochu jsem se do nich zažral, takže nejspíš diplomy moc nepřipomínaj, ale doufám, že se vám budou i přesto líbit - aspoň trochu :)

Takže - pro Ivushku - s Marilynem Mansonem :

Diplom

Pro Kloboučníčíčka :D - s Johnnym Deppem

Diplom

Pro Klaaru - vybral jsem Kurta Cobaina :) tak snad se bude líbit...

Diplom

Pro Dennie* - netušil jsem vůbec, co si představuješ pod pojmem "něco cute", pro mě je například "něco cute" hřbitov, rezavé potrubí, krev a zvadlé růže... pokusil jsem se ale ovládnout, je to sice trošku tmavší, ale snad se bude líbit :)

Diplom

A pro AneT - s Avril

Diplom


Takže doufám, že všechno přečtete a že se vám to líbí! Bohužel mi nešly dělat háčky, takže jsou tam neuměle dodělaný, tak se nezlobte :)

Všem GRATULUJI
A zároveň děkuju Petře, že se taky zůčastnila :)

Nechávám a děkuji...

19. května 2010 v 8:42 | Fender |  Ocenění pro mě
Dobrá, takže děkuji všem moc za jejich názory a po takovém 'sečtení hlasů' jsem se rozhodl nechat tady prozatimně první a třetí :)

Zároveň tímto děkuji karolce za povedený nápis s Johnem 5 a Doggie, mě to nevadí, to je dobrý, já to chápu :)

J5
Takže díky karol :)
Díky všem :)

Interpreti....

17. května 2010 v 18:20 | Fender
1. s EPICOU - nejlepší symphonic-metalovou skupinou

EPICA

2. tentokrát má symphonic metal prostě přednost - Leaves' Eyes! Nebo spíš jen Liv Kristine :D
LE

3. gothic/industral-metalová skupina Omega Lithium - mě se moc nelíbí, ale pro toho, kdo má rád asimetrii...
OL

4. a to nejlepší na konec prostě... JOHN 5!! Uznávám, že je to nejspíš trochu přeplácané, no...
J5

A zase... NEKOPÍROVAT! :D